טרייבל דאנס

יום שישי 22:00 במה מרכזית

מוסיקת טראנס סוחפת

הרכב המשלב כלי נגינה שבטיים עתיקים כמו דיג'רידו ותופי טם-טם עם כלים מודרניים ואלקטרוניים. התוצאה היא מוסיקת טראנס יחידה במינה, סוחפת, מהפנטת וחושנית. חוויה עוצמתית שנמצאת אי שם בין הופעה, מסיבה וטראנס תודעתי טבעי ומרגש.

הטרייבל דאנס הופיע בכל רחבי העולם, על במות ופסטיבלי ענק. ובשיתוף פעולה עם אומנים מובילים שונים ממגוון רקעים וסגנונות מוסיקליים.

טרייבל

אמיר יעקובי

מלחין, מתופף, זמר, מעבד, מפיק מוסיקלי ומייסד ההרכב. את ההשראה לכך קיבל בכפר מרוחק באפריקה. בטקס מקומי מסורתי, נוגנה מוסיקה שבטית אותנטית וילידי המקום רקדו לצליליה ונכנסו לטראנס עמוק. החוויה עוררה באמיר רושם עז ונתנה לו את ההשראה לטרייבל דאנס.

אמיר יעקובי

אלי ממן - ג'אלימאן

מוסיקאי יוצר, נגן כלי הקשה, ווקאליסט... רואה את המוסיקה ככלי התעלות מן המעלה הראשונה.

אלי ממן- ג'אלימאן

עופר צבי

מנגן בדיג׳רידו ובכלי אוברטונים קרוב ל 20 שנה, במהלכן ניגן בהרכבים המובילים בתחומם בארץ ובעולם וכן שיתף פעולה עם מוסיקאים מכל רחבי קשת הסגנונות והכלים, בהופעות ובהקלטות. בנוסף לדיג׳רידו מנגן עופר על נבל פה, חליל הודי (באנסורי) וחלילי אוברטונים.

עופר צבי

איל סלע

מנגני כלי הנשיפה הבולטים בארץ ובעולם. מנגן במגוון רחב של כלי נשיפה הכולל קלרינט תורכי, זורנה, דודוק ארמני, חליל צד, חליל במבוק הודי, נאיי ערבי ועוד.. איל מנגן שנים רבות בארץ ובעולם עם הפרוייקט של עידן רייכל.

איל סלע
pink-divider2