מילאן כרמלי

תרפיה ויחסים

סדנאות בפסטיבל:

יום שישי ב-13:00 בשער הלב
יום שישי ב-20:00 בשער המדיטציה
יום שבת ב-08:00 בשער היחסים

מילאן כרמלי
מעביר טיפולים בקליניקה בת״א ודרך סקייפ. מנחה סדנאות בינלאומי תוך שימוש בכלים המאפשרים התפתחות וצמיחה שמגיעים מעולמות שונים.
"חוויתי היא כי על ידי כנות, ויתור על ההגנות שצברנו והגברת היכולת שלנו להרגיש, לחוות, נוצרת איכות חיים אמיתית".
נולד וגדל בגרמניה ואחר-כך באנגליה. מטפל דרך קונסטלציה משפחתית, גשטלט, טיפול בטראומה לפי פיטר לוין – Somatic Experiencing ונשימה דינמית.
הדגש בעבודתו הינו התפתחות אישית ורוחנית והתמקדות במערכות יחסים.

 

פרדות והתחלות חדשות
מה, באמת נפרדנו? פרדות… חלק בלתי נפרד מזוגיות ומאהבה. כל פרידה מסמלת סיום של קירבה וקשר, אך גם פוטנציאל ללמידה וצמיחה. הרבה רגשות מעורבים בכל פעם שאנו נפרדים. לא משנה אם אנחנו אלה שעזבו או אלה שנעזבו. כל צד צריך להתמודד עם פחדים, רגשות אשם ובדידות. בסדנה נחקור את המוטיבציה והמניעים שעמדו מאחורי הפרידה, מה גרם לפרידה באמת, מה הייתה הדינמיקה האמיתית ביחסים ואיך אפשר להמשיך האלה. נחקור יחד את המושגים הבסיסיים של חופש, צרכים ואשמה. קחו קפיצה אל תוך הנושא הרגיש והטעון הזה, והביאו בהירות וכוח את תוך חייכם.

 

מדיטציית ריקוד Start/Stop
תהליך עוצמתי של גילוי, זרימה והתנגדות דרך הגוף. קטעי מוזיקה שונים מזמינים אתכם להיכנס פנימה ולחוות את עצמכם מבפנים. תוך כדי תנועה תוכלו להעמיק יותר ועוד יותר, ולגלות אילו מחסומים קיימים בביטוי של אותו רגש, של אותה איכות חיים. בחקירת כל רגע נעצור על מנת לתת זמן להקשבה נוספת. התהליך מתאים לאלה הרוצים לחקור קשת רחבה של תחושות ולהבין את ההתייחסות האישית כלפי כל אחת מהן.

 

הצל שלי במערכות יחסים
האמת היא שאנחנו רוצים לאהוב ולהיות אהובים, אבל אז אנחנו מסתבכים. הקשר שאנחנו כל כך כמהים לו מתפספס ואנחנו שואלים את עצמנו "איך זה קורה שוב?". מה שרצינו בליבנו לא משתקף במעשים שלנו. אנחנו יוצרים תחרות ומרגישים חוסר כבוד כלפי הצד השני. הפחדים שלנו עמוקים ויוצרים תהליכים מורכבים וריחוק במקום קירבה. בסדנה נעבוד מול הצל המניע את מערכות היחסים שלנו. נתקרב אליו לאט ונתיידד איתו במקום להתעלם ולהחביא אותו. ניצור בסיס חדש לתקשורת עם עצמנו והאחר.

 

 

 

pink-divider