גרהרד ועינת

יום שבת ב-12:30 בשער ההופעות

Mystic Traveler

עינת וגרהרד מופיעים יחד מזה 15 שנה, מנחים סדנאות ורטריטים ומלמדים דרך של כיוונון אישי, שלום פנימי וריפוי דרך מוסיקה, וחולקים בפרויקט המשותף שלהם את הידע הנצחי והמסתורי של מוסיקה, טון, וצליל כשפה אוניברסלית, כגשר בין תרבויות, מינים, וכלל אנשים, וככלי מאחד וממלא השראה. כדת אוניברסלית, הקיימת בהדהוד וללא מפריע לצד כל תרבויות מיני האדם, וכחלק אינטגרלי מהם.

הם שמחים לחזור ולהופיע יחד בבמת הפסטיבל, לשתף אתכם, ואיתכם, בהרבה מהשירים שהתגעגענו אליהם, והרבה נגינות ותפילות חדשות. בהתכוונות לשלום, לכנות עם עצמנו, ובין המינים, לשיח חדש, להקשבה פנימה את תוך הלב, ואל תוך דקויות הטון ומשמעות המוסיקה כראי החיים, ולריקוד בסימפוניה הגדולה של הקיום...

גרהרד פנקהאוזר הוא מוסיקאי ומיסטיקן מאוסטריה, והדרך המוסיקלית שלו היא דרכו של טרובדור. הוא נגן מיתרים, זמר אוברטונים, ועבודתו בישראל היוותה חלוציות ואבן דרך בארץ, בתחום האוברטונים והמוסיקה ככלי לריפוי, ב 20 השנים האחרונות. גרהרד הוציא והפיק עשרה דיסקים, וכתב שני ספרים, וזוהי הזדמנות נהדרת לקבל השראה מעבודתו ותודעתו על מוסיקה כגשר בין שמיים וארץ, ועל מסתריי המוסיקה והצלילים.

עינת גלבוע, התחילה דרכה האמנותית לא רק דרך המוסיקה והשירה, אך גם דרך מדיטציה, יוגה, תאטרון וריקוד, חכמת העשבים והשראות ממקורות שבטיים ושמאניים. דרך החיבור והשילוב של אלמנטים אלו, עינת מלמדת דרך נשית, עמוקה, ייחודית ולבבית של עבודה עם קול וצליל, ושירת אוברטונים, למעלה מ 10 שנים..

גרהרד ועינת מקדישים את עבודתם ומסעם לעבודה עם מוסיקה ככלי לריפוי וטרנספורמציה, וכמסר לשלום, בפרוייקטים נרחבים בכל העולם. 

תוכלו לשמוע ולקרא עוד על עבודתם
www.oryom-music.com
יו טיוב | פייסבוק

pink-divider2