אודי עוז 

אודי עוז 

מטפל ומנחה קבוצות המשלבות פסיכודרמה ותנועה, מורה לאימפרוביזציה בתנועה וקונטקט. יזם בתחום האינטרנט. כמי שעובר תהליכי שינוי ארוכים בעצמי, מרגש אותי לראות אנשים גדלים, משתנים ולומדים להכיל את החלקים השונים בתוכם. ומתוך כך לייצר תקשורת איכותית ומערכות יחסים מיטיבות.
פייסבוק: https://www.facebook.com/udioz  אתר:  http://udioz.co.il/

 

פסיכודרמה ותנועה – המקום שלי בתוך קבוצה
באיזה אופן אני לוקח מקום בתוך קבוצה/קשר? מה ״הטכניקה שלי״? לבלוט או להיעלם, להצחיק או אולי דווקא להתריס? להיות זו שמובילה את החבורה או להיות זה שנזקק? כמה ״הטכניקה״ שסיגלתי לעצמי היא אוטומטית וכמה היא מבחירה שלי? דרך שילוב בין עולמות הפסיכודרמה והתנועה נלמד ונגלה את ״סודות״ יצירת הקשר שלנו.

 

סדנת קונטקט – חכמת המגע
להיפגש… אנחנו במפגש עם האחר כמעט כל הזמן. ככה העולם עובד… מצטרפים לאנשים אחרים או שאחרים מצטרפים אלינו. במשפחה, עבודה, בין חברים, בזוגיות… קונטקט הוא ריקוד שמתבצע תוך כדי שמירה על נקודת מפגש במגע עם פרטנר אחד או יותר. נלמד איך יוצרים חיבור וקשר, הקשבה, נוכחות, אמון וערנות למה שקורה ברגע הזה דרך נקודת מגע. מגע של תקשורת, הקשבה, הנאה ומשחק.

 

סדנת אימפרוביזציה בתנועה – חוויה שיוצרת ריקוד
אם החלקים של הגוף שלנו היו יכולים לדבר. מה הם היו מספרים? בסדנה נאפשר לגוף שלנו לדבר ונגלה מה הגוף שלנו מחזיק. אילו רגשות, תחושות ומילים קיימות בגוף ובאילו חלקים שלו. נגלה את התנועה שחוויה זו מייצרת ואת הריקוד השלם של הגוף. תמצאו עצמכם רוקדים ומניעים את הגוף, מלאי חיות, שמחה, יצירתיות וריגוש.

השאר תגובה