טופס הרשמה
חלי וייס ודלית זרנקין

חלי וייס ודלית זרנקין

שטיפה אנרגטית

pink-divider

חלי וייס ודלית זרנקין
היי אנחנו בנות 43-44 חברות כבר שנים, מטפלות ונאמנות.
דלית בתחום הn.l.p וחלי דולה ומטפלת בעיסויים שטיפה אנרגטית ומשלבת בהכל טיפול באמצעות קולנים. נשואה עם 4 בנות וגרה בעתלית.
התחברנו יחד להעביר סדנא המחברת בין הידע והטכניקות של n.l.p
והידע של ד”ר נאדר בוטו.
לאתר | 052-7463388

 

הכול משתבש לטובה (חלי)
הרצאה שבה אני מספרת על סיפור חיי איך צמחתי מתוך משבר. בהרצאה אני משתפת את ההבנות המהותיות והעמוקות שהבנתי בדרך שלי. בגיל 26 בן זוגי נפטר ממחלת הסרטן בעודי נושאת ברחמי את ביתנו. בעקבות משבר זה התחלתי להבין את עולם החיים והמוות למדתי לקבל את המתרחש ולצמוח ולגדול עד כדילשנות את מסלול חיי ולהפוך המטפלת שהיום עוזרת לאחרים להבין את משברי חייהם ולצמוח מהם. בהרצאה נעבור דרך בכי וצחוק ואשתף בהבנות העמוקות שעזרו לי לעבור את הדרך.

 

מחוברות NLP & נאדר בוטו (חלי ודלית)
בסדנא נבין את החיבור שבין הגוף, נפש נשמה ונבין איך משברים רגשיים לא פתורים משפיעים על הגוף שלנו, לאיזה מישור בחיים כל צ’אקרה שלנו שייכת ואיך ניתן לעבור את תהליך ההתפתחות של הנשמה שלנו ולהבין את שיעור החיים, נשתף את הידע של דר’ נאדר בוטו שפיתח את שיטת הטיפול ‘ שטיפה אנרגטית’, נתרגל פתיחה של המרכזים האנרגטיים. נלמד תהליכי חשיבה מעולם הNlp ,מאיזה מקום אנחנו מגיבים וכיצד ניתן לשנות דפוסי חשיבה ובעקבות זה את התגובה. נלמד את מודל התקשורת והאופן שבו אנו יוצרים לעצמנו את המציאות בעולמנו הפנימי. נחווה תרגילים מעולם הn.l.p לעיצוב החשיבה.