דרוויש נועה זולו ועומר גונן האלה

יום שישי 22:00 במה מרכזית

לייב נאטראז' עם מוזיקת טראנס סוחפת

נאטראז' היא מדיטציית ריקוד דינמית של אושו. זה הרגע שלנו לרקוד, כל אחד/ת רוקד/ת לעצמו/ה ובמצב האולטימטיבי אנחנו נעלמים/ות, נשאר רק הריקוד, בלי אגו, בלי מיינד. רק מוזיקה ותנועה. חוויה עוצמתית שנמצאת אי שם בין הופעה, מסיבה וטראנס תודעתי טבעי ומרגש.

זו החגיגה המסורתית של משפחת נאטראז' והיא מלווה במוזיקה חיה - והשנה:
Live Didgeridoo on tribal-Trance DJ set 
עם DARWISH & NOA ZULU שמארחים את עומר גונן האלה.

מופע לייב טראנס אנרגטי ייחודי, בשיתוף פעולה של נועה זולו ודיג'יי דרוויש. המופע בסגנון live on dj ומשלב נגינה חיה של נועה זולו על הדידג'רידו עם סט טראנס אלקטרוני - שבטי. המופע זכה בזמן קצר להצלחה גדולה והפך לאחד המופעים המבוקשים ביותר בסצנת הטראנס בישראל. נועה בנגינתה הווירטואוזית העלתה את ייחודיות המופע ופתחה את עולם הטראנס לקהלים חדשים ורחבים. דרוויש ידוע כאחד ממובילי סצנת הטראנס בישראל. נועה ודרוויש הוזמנו להופיע בפסטיבלים והאירועים הנחשבים בישראל, ביניהם - "פסטיבל התמר", פסטיבל יוניטי, פסטיבל הזורבה, פסטיבל אושו, ימי סטודנט ועוד..

לייב נאטראז׳

דרוויש ונועה זולו

נועה ודרוויש2

עומר גונן האלה

עומר הוא מוסיקאי, מטפל ומנחה סדנאות. את קולו הייחודי כמוסיקאי רכש בשנים רבות של מסעות ברחבי העולם ושיתופי פעולה מגוונים. המוסיקה שלו כמו שירתו הכתובה מלאה השראה ומשמעות הנוגעת ללב. בעשור וחצי האחרונים הקדיש עצמו לחקר הצליל והקול כאמצעים טיפוליים המאפשרים שינוי חיובי ועמוק בחיי הפרט. לב עבודתו טמון בהענקת חוויה של ביטוי אישי משחרר וממלא דרך הקשבה ושימוש בקול. התנסות זו פותחת מערכת יחסים חדשה עם ביטוי ויצירה בכל תחומי החיים.

עומר גונן האלה
pink-divider2