מידע שימושי

מעט מידע פרקטי לשאלות נפוצות

בשל אתגרים שיש לנו השנה עם החניה, אנו מבקשים בכל לשון של בקשה (דמיינו מלא לשונות של בקשה), הגיעו כמה שיותר אנשים ברכב אחד! זה גם עושה את הנסיעה כיפית יותר, גם אפשר לחלוק בדלק 🙂

מקומות אחרונים בהסעות הכיפיות שלנו
בינינו, הכי מגניב! יש עוד מעט מקומות בהסעה, במחיר שווה - למהירי החלטה - הרשמו בלחיצה כאן.

הסדרי החניה החדשים 

אז אוקיי, פוצצתם את הרכב, עברתם את הנוף המהמם בדרך למצוק ו.. רוצים להיכנס כבר לפסטיבל? ברור!
השנה הכשרנו מקומות חנייה חדשים בתוך מתחם הפסטיבל. לכן הכניסה הראשית לפסטיבל תהיה מהשער הדרומי של הכפר (השער הצהוב). וכדי שמי שנכנס משער זה כבר יהיה עם צמיד כניסה, עוד לפני שחנה בפנים ומבלי לגרום לעיכוב, אנו מבקשים:
 
הכינו מראש את הקבלות על רכישת הכרטיסים, המהווה אישור כניסה לפסטיבל! אנא שימרו על הטלפון את הקובץ שנשלח אליכם למייל
(אין במקום קליטה לכל המכשירים אז עשו זאת מראש) או הדפיסו אותו בבית להצגה בוולקאם ביחד עם תעודת זהות של משלמ/ת הכרטיס. כשתתקרבו לשער הכניסה הכינו את הקבלות, כך שמבלי שתצאו מהרכב נוכל לאמת בקלות את אישורי הכניסה. משם תמשיכו עם רכבכם לחניה בעזרת סדרני החניה החביבים שלנו ותמשיכו למסע הקסום של הפסטיבל.
כאשר החנייה הפנימית תתמלא, נכוון את שאר הבאים לחניון האחורי בו חנינו עד כה, והכניסה לפסטיבל תהיה מהשער הצפוני.
 
במידה וקניתם את הכרטיסים/הסעה/חדר שלכם מאדם אחר (או אם מכרתם לאדם אחר)
במידה וקניתם את הכרטיסים/הסעה/חדר שלכם מאדם אחר (או אם מכרתם לאדם אחר), אנא שלחו לנו מייל, בו הרוכש המקורי, והרוכש החדש שניהם מכותבים, כתבו שם שם מלא של שניכם, מייל וטלפון ואנחנו נאשר את ההחלפה ונשנה את הפרטים ברשימות שלנו. כתבו למרכז ההזמנות במייל [email protected]
 
פתיחת השערים ביום חמישי 11.11 בשעה 14:00

הפעילויות הראשונות מתחילות כבר ב-15:00 והן מעולות. הגיעו בזמן - שלא תפספסו. קחו בחשבון שביום שבת יש לפנות את מצוקי דרגות עד השעה 20:00. לא ניתן לישון עוד לילה בכפר.

ילדים בפסטיבל
המלצה מהלב..פסטיבל נאטראז׳ מתאים לכולם מעצם היותו אוהב אדם 🙂 אך יחד עם זאת הוא ערוך יותר לאנשים שאוהבים להיות במרחב הסדנאות שהינם לגילאי 17 ומעלה ולכן הינו ערוך פחות לילדים קטנים. אנו מקיימים מתחם ילדים קטן המתאים לגילאים 3-7, על מנת לתת מענה להורים עם ילדים קטנים. לכן אולי עדיף לכם לקחת את הזמן לעצמכם למצוא בייביסיטר מתאים ולבוא ולהנות איתנו במרחב מבוגר 🙂

שימוש בכלים רב פעמיים 
לאלו החרוצים מבינכם אשר הביאו כלים רב פעמיים (היקום מודה לכם!) עמדת שטיפת כלים תהיה ממוקמת ליד האינפו - אנא הקפידו לקחת את הכלים שלכם לאחר השטיפה.

תשלום בפסטיבל
התשלום בדוכני המזון, הג׳וס בר, הצ׳אי שופ, ומתחם הטיפולים מתבצעים במזומן בלבד ובכפר אין כספומט, אז הגיעו מצויידים בהתאם 🙂

ציוד אישי
אנא המנעו מלהשאיר חפצי ערך באוהלים או ברכבים. הנהלת הפסטיבל אינה אחראית לכל אובדן או נזק

הנהלת פסטיבל נאטראז׳ בהתאם להנחיות המשטרה וכיבוי אש אוסרת על שימוש והבאת גזיות והדלקת אש בשטח הפסטיבל. גזיות יוחרמו והפסטיבל עלול להיסגר בגלל הימצאות גזיה. בבקשה כבדו הנחייה זו והשאירו את הגזיות בבית.

לגבי הקורונה
לפי ההנחיות כרגע, הפסטיבל מתקיים לפי התו הירוק ומאפשר לכולם להגיע אליו 🙂 למחוסנים, למחלימים וכמובן אלו שלא. מי שאינו מחוסן או מחלים יראה תוצאות בדיקה שלילית בכניסה שעשיתם ב 72 שעות שלפני האירוע או בדיקה מהירה עד כ24 שעות לפני הכניסה לאירוע . תהיה גם האפשרות לעשות בדיקה מהירה בכניסה לפסטיבל בעלות של 35 ש"ח בלבד. 

דמי ביטול
כרטיסים, חדרים והסעות ניתן לבטל עד 14 יום מרגע הרכישה, ובתנאי שלא פחות משבוע לפני תחילת האירוע. דמי הביטול הם 5%. מעבר לזה דמי הביטול הם מלאים.

לשאלות ובירורים - נא לפנות לכרמל במרכז ההזמנות במייל [email protected] ונשתדל לענות תוך 24 שעות.

אין להכניס לשטח הפסטיבל
בע"ח, סמים, בקבוקי זכוכית, נשק וגזיות!

רשימת ציוד מומלצת

כלי רחצה ומגבת

בגדים לבנים לקבלת השבת החגיגית

בגדים ואביזרי לבוש חמים לשעות הערב

בגדים נוחים לפעילויות במהלך היום

בקבוק מים - יש איפה למלא

דוחה יתושים

בגדים תחתונים

נעליים נוחות

כובע

מקדם הגנה

לונגי או שאל

כרית ישיבה או מזרון יוגה - לסדנאות השונות

כלי אוכל רב פעמיים - מטעמי אקולוגיה

מצלמה

כלי נגינה לג'אם חופשי

נייר טואלט

לנוחיותכם הביאו מזרנים! – למקדימים בלבד תהיה אפשרות להשכיר מזרונים ב-30 ש"ח במרכז ה'וולקאם' ובדוכן המידע

אפשרויות לינה

הביאו אוהלים, שקי שינה וכולי. 
לנוחיותכם יש אפשרות השכרת מזרנים במרכז המידע (אינפו) ב-30 ש"ח. הכמות מוגבלת, כל הקודם - זוכה! ללנים בחושות ובסוכות, הביאו מצעים ומגבות. 

כמדי שנה אנחנו מתארחים בכפר מהמם שהוא כבר בית לכולנו. אנחנו רוצים לשמור עליו ועל בעלי החיים שמבקרים בו בשאר ימות השנה. הביאו אתכם שקיות זבל ושמרו על הטבע כפי יכולתכם. 

ארוחות וצ'אי שופ

כרטיס הכניסה לפסטיבל אינו כולל ארוחות
בפסטיבל דוכני מזון של קייטרינג איילה שיגיש לנו אוכל צמחוני / טבעוני טעים, מרגש ומזין. תוכלו להתפנק במגוון מתוקים ומשקאות חמים ב'צאי שופ של ללי ולעוף בג'וס בר(יא) עם שייקים מפנקים וטעימים. התשלום הוא במזומן בלבד ואין כספומט בכפר - אנא הערכו מראש. 

עוד תוכלו למצוא צ'אי שופ צבעוני ומפנק ובו משקאות חמים, עוגות, קינוחים והפתעות
וגם ג'וס בר עשיר מלא בכל טוב!