טופס הרשמה
נירדוש

נירדוש

רפואה מודעת

pink-divider

ד״ר נירדוש קורהה
יליד מקסיקו סיטי, רופא מוסמך בעל תואר M.D, מתחמה כבר שנים רבות ברפואה אלטרנטיבית וריפוי אינטגרטיבי. מייסד שיטת ״רפואה מודעת״ Conscious Medicine – גישת בריאות וטיפול הוליסטית מהפכנית למאה ה-21 המשלבת רפואה מודעת, תזונה מודעת, דיאלוג טרנסומטי, שיטות ריפוי אנרגיות שונות, מדיטציות אקטיביות, TBM ועוד. במהלך הניסיון הרפואי שלו הגיע להבנה כי הרפואה הקונבנציונאלית מוגבלת ולא מביאה לריפוי מלא, ומאז החל בחיפוש אחר שיטות שיעזרו למצוא את גורם השורשי ופתרון אמיתי למחלות. נירדוש התנסה בגופו, למד והתמחה בשיטות ריפוי שונות וכיום משתמש בהן בפרקטיקה הרפואית ההוליסטית שלו. כמה מהם Neurosomatic Rebalancing ,German New Medicine, Nirdosh Kohra, Path of Meditation, Bodhi Medicine, Your Body Knows, קינסיולוגיה, רייקי, תטא הילינג, מדיטציה ושיטות ריפוי גוף-נפש עתיקות, תוך שילוב הגישה המערבית והמזרחית יחד.

 

Conscious Medicine
״רפואה מודעת״ Conscious Medicine הינה גישה חדישה לריפוי אינטגרטיבי לחקר גוף-נפש האדם, המאפשרת לכל אדם להבין ״בריאות״ מה היא ומשמעותה. שיטה אשר מגשרת בין גישת הרפואה הקונבנרציונאלית לכל הגישות ומתודות הריפוי האלטרנטיביות ביניהם גם מדיטציה. דר׳ נירדוש מייסדה של שיטת ה״רפואה מודעת״ החל מ- 2014 שכולה מבוססת מחקרים מדעיים בשילוב תורות טיפול מהמערב והמזרח גם יחד. בסדנא חולק ד”ר נירדוש כיצד אירועים רגשיים ופסיכולוגיים בחיים יוצרים סימפטומים בגוף הפיזי שלנו וכיצד אנו יכולים לגשת אליהם בצורה אינטגרטיבית אמיתית. וגם, מה אנו יכולים לעשות כדי למנוע מהם להתעורר מלכתחילה, לפרוץ באופן מחזורי או לעורר מצבים כרוניים. ככלל, ניתן לומר שהגוף יוצר מאמץ במטרה לחזור לאיזון וזאת באמצעות תסמינים באזור ספציפי בגוף. בפסטיבל נקבל טעימה מסדנת העומק המלמדת הלכה למעשה, כיצד להבין את מה שהגוף מספר עם כל הופעה של סימפטום או מחלה ובכך נוכל להיות מודעים ואכפתיים יותר לגופנו ולאנשים סביבנו. הגישה עוזרת לעצב מחדש את הגדרתנו למושג ״מחלה״ (Disease), כזה שלרוב מקושר עם פחד ולהתחבר מחדש עם האמון הבסיסי של האדם עם עצמו וההבנה כיצד גופו מרפא את עצמו כאשר הוא מקבל את התמיכה הנכונה. לכל מי שמעוניין ללמוד כיצד להיות יותר עצמאי ומודע לגופו, לבריאותו וליקרים הסובבים אותו, גישה זו מציעה בדיוק את הנתיב הזה.

 

who is in
Who is in? Awareness Intensive: זוהי אחת הטכניקות העוצמתיות ביותר בגישת ההתעוררות העצמית, self Awakening, שמקורה בגישת הזן. מבנה הסדנא פשוט מאוד, המשתמש בשיטת חקירת קואן, זו מעניקה לנו הזדמנות לגשת ישירות אל הרגע הנוכחי, תוך כדי שאנו חווים את את מימוש הטבע האמיתי שלנו.