טופס הרשמה
ציפור מייזליק

ציפור מייזליק

אלכימיה וכוונה

pink-divider

ציפור מייזליק
אלכימאית, מאמנת עסקית לבעלי מקצועות חופשיים, דוברת ציבורית, מלווה אנשים ועסקים להצלחה אישית, עסקית וכלכלית. מאמינה שהמציאות שלנו היא השתקפות של התודעה שלנו, וכי לכל אדם יש יעוד, חוכמה פנימית וכשרונות יחודיים לו. מאפשרת לאנשים למצוא את יעודם, לבנות מזה עסק ולעשות מזה כסף. מחברת אנשים לגופם, לרצונותיהם האותנטים ולעוצמות האדירות שיש בתוך כל אחד פנימה.
לעמוד הפייסבוק של ציפור | לעמוד הפייסבוק | לעמוד יוטיוב | www.tsipor@be.com

 

(י)סודות האלכימיה
אין חדש תחת השמש. הרמיס טריסמגוסטוס היה אבי האלכימיה ולימד את העקרונות ההרמטים קבוצה נבחרת של מעטי סגולה. עכשיו הגיע הזמן שבו כל אחד יכול ללמוד את העקרונות העתיקים לפיהם העולם בנוי, להבין” מה לעזאזל קורה פה” וכיצד ניתן “לדבר את השפה של היקום” בשביל לייצר את המציאות שבה אנו חפצים. טקס פיטורין והתרת נדרים לנזירים ולוחמים – במשך גלגולים על גבי גלגולים הייתה האנרגיה על פני כדור הארץ חצויה ודרשה מאיתנו כבני אדם “לתפוס צד”, בשביל לייצר איזון כללי. נדרנו נדרים, הצטיידנו בכלים וחיינו את חיינו בשביל להחזיק אנרגיה מאד מסויימת. מי מאיתנו שנדר נדר ללחום, להתנהל בתוך החומר, להגן ולהזין ומי מאיתנו שנדר נדרים לנזירות – להתחבר לרוח ולהתנתק מהעולם החומרי. זמנים אלו תמו, ועדיין רבים מאיתנו מתהלכים בעולם הזה נתונים לאותם נדרים אותם נדרנו ומתקשים להתמודד עם העולם של היום, הדורש מאיתנו להיות גם וגם. התפקיד הנעלה שאותו עלינו לבטא בחיים ובזמנים אלו הוא להנות מהחיים ולייצר עבור עצמינו גן עדן עלי אדמות. זה הדבר הנדרש מאיתנו היום בשביל למלא את יעודנו. בואו לטקס עוצמתי בו נתפטר מתפקידנו ההיסטוריים, נתיר את הנדרים אותם נדרנו ונפנה את הדרך לחיים של הנאה ושמחה אשר מבקשים להתחולל דרכינו.

 

כוחה של הכוונה
בואו ללמוד על הכוח האדיר שיש בתוככם פנימה. כוח הכוונה. כוונה היא המחשבה הפנימית המובילה אותנו לפעולה והיא נמצאת בכל מקרה בכל דבר אותו אנו עושים. בסדנא נתעורר לכוונות ה”אוטומטיות” שלנו היוצרות את חיינו הנוכחיים ונקבל כליפ פשוטים ועוצמתיים לזרוע כוונות שיניעו אותנו לפעול בדרכים יעילות, מיטיבות ושופעות.