טופס הרשמה
קארין ודרור אור

קארין ודרור אור

תזונה ומערכות יחסים

pink-divider

קארין ודרור אור
נטורופתית, דולה, מטפלת זוגית בפסיכותרפיה גופנית ומורה לתטא הילינג. מנחה סדנאות ומעגלים, מרצה בארץ ובחו”ל. אוהבת לשחק בגן השעשועים של החיים. נשואה לדרור ואמא לנעם ותמרי.

 

ארבעת חדרי הלב
דרור וקארין אור הכירו בדיר עזים בעודם רועי צאן לשבוע, אחרי 4 ימים הוא הציע נישואין ביום החמישי אמרה לו קארין כן והשאר הסטוריה, אך בהסטוריה רשומות עליות וירידות, לידות ואתגרים. מסע של 12 שנים לוכד לסדנה שבאה לתת הצצה לנבחי נפשה של זוגיות, ולהבין איך עושים את זה? דרור פסיכותרפיסט גופני ואמן, קארין מטפלת זוגית בפסיכותרפיה גופנית נטורופתית דולה ומורה לתטא הילינג. בסדנה שתעשה לכם הבדל בזוגיות. (לא רק בזוגות, לא רק בזוגיות).

 

ניקוי סתוי
סדנה שנותנת טעימה מפרוטוקול ניקוי שעבר מחקרים רבים והפך להיות דרך חיים של המנחה. בסדנה נבין למה עושים ניקוי? איך? מתי? ומה מנקים? איך ניקוי רעלים משפיע על דכאון, חרדה ועל עורקי הלב? איזה תודעות ואמונות מגבילות כדאי לנקות כדי לחיות אורח חיים מקדם בריאות ויצירת התחדשות.

 

המטבח של אמא
מפיק ריחות, טעמים וזכרונות. מה הזכרון שלך מהמטבח של אמא? איזה זכרון ישאר לילדים שלך מהמטבח הביתי? מה צריך לעשות שישאר גם זכרון וגם הרגלים בריאים. בסדנה נדבר על רכיבי מזון, ארוחות, הרגלים וידע שאנו רוצים להעביר לילדים שלנו כדי שיגדלו בבית בריא ללא תחושות מגבילות.