טופס הרשמה
קרהנטי

קרהנטי יוגה

תרפיה וצ'אקרות

pink-divider

קרהנטי יוגה
מתמחה במגוון שיטות – NLP ,CBT, ריברסינג והתמקדות, קריאה אנרגטית, ייעוץ אנרגטי של אושו (תהליך המאפשר הכרה של מערכת הצ’אקרות שלנו ואיזונן ב-7 מפגשים), רייקי והילינג, תקשור, שחזור גלגולים, עבודה עם קלפי טארוט ועוד. תלמידתה של התרפיסטית סוגנדהו. תחת חסותה וכנפיה למדתי ועבדתי בארבע השנים האחרונות. מנחה סדנאות תרפיה מבית היוצר של אושו כחלק מהמוסד של אושו לאלכימיה פנימית ומדיטציה. מנחה מפגשי מדיטציה, מפגשי תקשור ומפגשי ריברסינג אישיים וקבוצתיים ומלווה תהליכים אישיים.

 

גלגל החיים – חיבור והעמקה בעולם הצ’אקרות
הצ’אקרות הן נקודות מפתח בגופינו. הן מכילות תכונות, איכויות, אתגרים ומשאבים. כל צ’אקרה היא עולם ומלואו ודרך העולומת האלה אנחנו יכולים להכיר את עצמינו לעומק ובצורה בהירה. באמצעות ריקוד והתמקדות נתחבר, נרגיש ונחווה את הצ’אקרות שלנו. נוכל גם לשחרר ולאפשר זרימה הרמונית וחופשית של אנרגיה דרך כל מערכת הצ’אקרות שלנו – מה שמוביל לחיים בריאים יותר – פיזית, ריגשית ונפשית.

ריברסינג הכל אפשרי
באמצעות נשימה מודעת, מתאפשר לנו חיבור עמוק לעצמנו בכל הרבדים – פיזית, רגשית ונפשית. הנשימה מאפשרת לנו להרחיב את הגבולות הטבעיים שלנו ואת יכולת ההכלה, שחרור ותפישה שלנו, להכיר את כל האנרגיות הפועלות בנו, לשחרר את מה שכבר לא משרת אותנו ולפנות מקום לאנרגיה חדשה לזרום לתוכינו. כך אנו מסוגלים להביא לריפוי של כאבי העבר, שחרור של אמונות מגבילות וחיים של חופש ובחירה מודעת. או בעצם – דרך ועם הנשימה, הכל אפשרי.