טופס הרשמה
יונימה - תמר שטיין ומאור נאוי

תמר שטיין ומאור נאוי

קול ויצירתיות

pink-divider

תמר שטיין ומאור נאוי
Uni-Ma // יונימה – תמר ומאור הן מוזיקאיות, יוצרות ואמהות. דואו ווקאלי, מתופפות ומנגנות על ביט שאנחנו מייצרות מהקול שלנו ומכלים פחות רגילים. הכרנו בין ההקלטות של האלבומים שכל אחת יצרה בנפרד (בהפקה של שמוליק דניאל: שולי רנד, דודו טסה ועוד). בהמשך התחלנו להיפגש לפליידייט׳ס עם הילדים שלנו שנולדו רגע אחרי שהוצאנו אלבום. ההכרות הזו ילדה חברות, מוזיקה, תשוקה לעשייה ומסר. מצאנו את עצמנו מתופפות על כל דבר שנתקלנו בו בבית (מסמרים, תבלינים, קופסאות משחק ועוד) מתוך רצון לייצר לעצמנו את הביט עליו ננגן.
בימים אלו אנחנו לקראת סיום הקלטת האלבום שלנו (בהפקה של רון בקל), משתתפות בדה וויס (בנבחרת של עברי לידר) ומופיעות (הופעה קרובה בפסטיבל למיקופוביה במצפה רמון).
מאור נאוי מטפלת רגשית נפשית/רגשית (M.A) במוזיקה ומוזיקאית.
תמר שטיין מורה לפיתוח קול ולהבעה קולית.
https://www.uni-ma.site/epk | 0542463463 | unimaband@gmail.com

 

Uni-Ma // יונימה – דואט נשי ווקאל
הופעה מזיזה ונוגעת. אנחנו ״יונימה״ ואנחנו עושות הרמוניות קוליות שנשענות על ביט אלקטרוני שאנחנו מייצרות מסימפול של הקול שלנו ומתיפוף על כלים פחות קונבנציונלים (קוביות משחק, שלשלאות ועוד) אנחנו מאמינות שמוזיקה נמצאת בכולנו, בכל רגע ובכל דבר ומשם אנחנו מונעות ומקבלות השראה. אנחנו כותבות על מה שמזיז לנו ושרות את מה שמזיז אותנו.

 

מוזיקה. בכל. מקום
סדנה בה כולנו מהווים חלק מהקצב, מההרמוניה ומהמוזיקה. דרך תיפוף על כל דבר שיעניק לנו סאונד (כפית, מפתחות, הגוף והקול שלנו). מתוך קשיבות לעצמי, לאחר ולקבוצה.