עדית פאנק

סדנאות בפסטיבל:

עדית פאנק
טפלת פרטנית, זוגית. מדריכה ומרצה מעל 25 שנים בפסיכותרפיה גופנית אינטרגרטיבית. חברה באיגוד האירופאי EABP. אמנית רב תחומית: ציירת, משוררת, סופרת. הוציאה לאור 5 ספרים ורבים משיריה הולחנו ומבוצעים על ידי אמנים מוכרים. הציגה 17 תערוכות יחיד ותערוכות קבוצתיות בארץ ובעולם.

 

זוגיות ושמחת החיים
בריאות פסיכוסומטית. מה הקשר בין חיבור לקשר, ומה הקשר בין חיים לשמחה? למה לחיים אין היפוך ולמה זוגיות היא לא פלסטר לפצע הקיומי שלנו. למה קשר הופך לפלונטר במקום לחיבור שמאפשר קשר. ומה הקשר בין כל זה לבין החיבור הגוף-נפשי?

הסדנה מוגבלת במספר המשתתפים ובהרשמה מראש במרכז האינפו בפסטיבל.

 

מפרקים (מפרקים) פרקים וסיפור שלם
החיבור בין הגוף-נפשי בין מפרקי הגופנפש, והקשר בינהם. מה מחברים המפרקים בגוף בשפת הפסיכותרפיה הגופנית. סדנה שדורשת אומץ גם לחבר וגם לפרוק ולהתנסות עם לב פתוח ובהקשבה ונדיבות לעצמנו.

הסדנה מוגבלת במספר המשתתפים ובהרשמה מראש במרכז האינפו בפסטיבל.

 

עדית מטפלת בפסיכותרפיה גופנית ואמנית רב תחומית. מחברת את השפה אל שפת הגופנפש במקביל.
השורשים
ק.ש.ר => ש.ק.ר => שרק
ח.ב.ר => ב.ח.ר => רחב
מאפשרים בחירה של הרחבת הקשר גם במרחב החברי וגם בהיבט הגופנפשי כחיבור.

 

עדית כותבת:

“לטנגו צריך שניים. אני מזמינה אתכם לרקוד עם עצמכם. הזוגיות הראשונה שלנו היא עם עצמנו. היחסים שלנו עם עצמנו קובעים את מפת היחסים שלנו עם הסביבה שלנו.
על הרחבה רוקדים הזיכרונות שלנו, המחשבות והרגשות שלנו, דפוסים, הרגלים ואמונות. העבודה הגופנפשית היא דרך להתיר את הקשר הסמוי בין הסימפטום למקור, בין הגוף – לנפש, בין חולי לבריאות.
המבנה האנושי נמצא בתנועה מתמדת. כאב וסבל הם ביטוי לחוסר תנועה באחד הרבדים שלנו; הפיזי, הרגשי, המנטלי, הנפשי, והרוחני.
הקשר הפסיכוסומטי (פסיכה = נפש סומה = גוף) בוחר ומכיר ביחסי הגומלין בין הגוף לנפש ואת השפעתם ההדדית זה על זו. אני מזמינה אתכם לטעימה מתחום הפסיכותרפיה הגופנית, שמאפשרת בחירה לחזור אל החופש הפנימי, אל שמחת החיים שבה נתברכנו.
נכיר את מקור הפסיכותרפיה הגופנית, את הסימבוליקה שבין האיברים הגופניים לאיכות הרגשית שלהם. נתבונן בהשפעת המחשבות על מצבנו הגופנפשי, נפגוש את “הגוף הזוכר” מתוך הצגת מקרה טיפולי, ונהנה מהתנסות חווייתית.”

pink-divider