אלון אמאנו קמפינו

סדנאות בפסטיבל:

אלון אמאנו קמפינו
BA בפסיכולוגיה ומוזיקולוגיה, MA פסיכולוגיה קלינית, בוגר בי״ס לפסיכותרפיה. מטפל במבוגרים וילדים כ-15 שנה. בעבר- פסיכולוג במרפאה לילדים ונוער ובמחלקה להפרעות אכילה בתל השומר, כיום מטפל בעיקר בקליניקה פרטית. במקביל, פעיל כמוזיקאי ומפיק מוזיקלי, המופיע בנגינה ושירה בהרכבים רבים לאורך השנים. מנחה סדנאות עבודה פנימית ומרצה בנושא מוזיקה ונפש.
ליצירת קשר  alonamano@gmail.com 052-8524555

 

מוזיקה ונפש
המפגש עוסק בשימוש במוזיקה לחיבור לרגשות, חקירת העולם הפנימי והעמקת מצבי תודעה מדיטטיביים. שימוש שהוא למעשה עתיק יומין אך לא מפסיק להתחדש. בסדנה נלמד על האופן שבו המוזיקה משפיעה על הנפש, אך בעיקר נתנסה בהקשבה מונחית לנגינה חיה ולקטעי סאונד ומוזיקה מוקלטים, נבחן הקשבה פנימית בתנועה ושימוש קשוב בקולות שלנו

 

החיים זה לא פסטיבל?
עם כל החגיגה שבדבר, הפסטיבל הוא סיטואציה לא פשוטה הנבדלת בהמון מובנים מחיי היום-יום שלנו ודחוסה פעמים רבות בחוויות, תכנים, מצבים רגשיים ומפגשים עם אחרים ועם עצמנו. למשתתפי פסטיבלים מנוסים ידוע שזה טבעי לפגוש התרוממות רוח, סקרנות, הנאה, חיבור, שחרור ושמחה מתערבבים עם אתגרים נפשיים, בלבול, תסכול ורגעי אי נוחות, קושי, בדידות או הצפה. וכשמוסיפים לכך מעבר מהיר וחד בחזרה לשגרת חיינו, עם המחויבויות והדרישות שלה – נחווה לעתים ״נפילה״ מסוימת לאחר כמה ימים. אז מי זה בעצם ״אני בפסטיבל״ ומי זאת ״אני בחיים הרגילים״ ואיך מחברים ביניהם/ן?
בסדנא נשתמש בכלים מגוונים של הבעה, שיתוף ודמיון מודרך וניצור מרחב לרפלקטיביות, עיבוד ואיסוף שיאפשרו מעבר טוב ומחוזק בחזרה לחיי היום-יום שלנו, יחד עם התובנות והמתנות השונות שליקטנו במהלך הפסטיבל.

 

 

pink-divider