טופס הרשמה
אמאנו חדש

אלון אמאנו קמפינו

מיינדפולנס ומוזיקה

pink-divider

אלון אמאנו קמפינו
אלון אמאנו קמפינו הוא פסיכולוג קליני המטפל במבוגרים, ילדים ונוער ובמקביל מופיע כמוזיקאי מקצועי בהרכבים שונים (דיוואן הלב, אנסמבל מארק אליהו, לרוז, הראל שחל והעותמאנים ועוד) בשירה ובנגינה בכלי פריטה. כמו כן הוא בוגר תואר ראשון במוזיקולוגיה וחוקר לאורך השנים תרבויות מוזיקליות מהעולם. אלון אמאנו מנחה סדנאות ומפגשים בנושא מוזיקה ונפש והתפתחות עצמית.
alonamano@gmail.com | 052-8524555

 

תרפיה במוזיקה מזרחית
תרפיה במוזיקה מזרחית – אלון אמאנו קמפינו ואיציק גן מופע אקוסטי המשובץ בשירי אהבה, נשמה וכאב יפהפיים ומרגשים ועוסק במפגש המרפא בין הצלילים לנפש – במוזיקה של מזרח הים התיכון (יוון, טורקיה, ישראל ומדינות ערב). ההנחיה המלווה את השירים משלבת התייחסויות פסיכולוגיות, מוזיקולוגיות והיסטוריות לצד סיפורים ואנקדוטות מאחורי השירים והיוצרים. השלב האחרון במופע/טיפול הוא בסימן של התעוררות וחגיגה והקהל מוזמן להצטרף בשירה וריקוד למחרוזת שירים ים-תיכונים אהובים!
אלון אמאנו קמפינו – שירה, גיטרה, הנחיה.
איציק גן – וירטואוז בכלי פריטה מזרחיים, בגלמה טורקית ובוזוקי.

 

חמלה עצמית
במהלך המסע המתמשך שלנו להרגיש טוב, להיות מאושרים, לקיים קשרים מזינים עם האחר ולממש את שאיפותינו- אנו נופלים שוב ושוב קורבן להתקפות קשות מבפנים, בדמות שיפוטיות וביקורת עצמית אכזרית. זה קורה כאשר משהו משתבש ויוצא משליטה, כאשר אנחנו נפגעים, טועים, או חשים ברע ובחולשה מול קשיי החיים. דווקא בזמנים אלו אנחנו זקוקים יותר מכל לחמלה עצמית – בכדי שנוכל להתחזק, להירפא ולגדול. בסדנא ניעזר בקשיבות (מיינדפולנס) ובכלים פסיכולוגיים וחווייתיים שונים כדי לעורר ולטפח בתוכנו את המשאב הנפשי החיוני כל כך – חמלה עצמית. הזמנה לפתוח את הלב לכל מי שאני, כולל המקומות הקשים ולאפשר אינטגרציה וצמיחה אמיתית.