טופס הרשמה
arnina_0213

ארנינה קשתן

תקשורת מקרבת ו״המצפן״

pink-divider

ארנינה קשתן
ארנינה היא יוצרת שיטת “המצפן” לחופש תודעתי, משפחתי וחברתי, מייסדת ומנחה ראשית במרכז “מיתרים” (משנת 2000). כמנטורית בינ”ל לתהליכי מודעות, התמרה ומימוש עצמי, ארנינה עובדת עם יחידים/ות, זוגות ומשפחות, קבוצות וארגונים שוחרי-שינוי. ארנינה היא מטפלת, מורה ומגשרת מבוקשת בארץ ובעולם בתחומי הטרנספורמציה האישית והחברתית, מאפשרת בכירה וחלוצת “העבודה” של ביירון קייטי בישראל (1998), ותיקת המנחות המוסמכות בארץ (1992) בתקשורת מקרבת לא-אלימה (Nonviolent CommunicationTM), ומכשירה מאמנים, מטפלים, מגשרים ומנחים. כאשת-חזון פורצת-דרך, בצד היותה סופרת, משוררת ופרפורמרית, היא מביאה התבוננות לייזרית רבת-עוצמה, שמשאירה את תלמידיה, מטופליה וקוראיה עם חומר מרתק לעבודה פנימית ועם כלים פרקטיים ייחודיים להגשמה מתוך אומץ ושמחה.
www.meitarim.co.il | info@meitarim.co.il | 03-6733522 | 054-374-9294 | לרכישת הספר של ארנינה – “להתאהב בעצמי מחדש”.

 

המצפן: לחיות בחופש – למרות ועם הפחד
למה בכלל קיים הפחד (והרבה יותר מושרש ומערכתי משחשבנו). איך אפשר לחיות ב”חופש” בהקשר האישי, המשפחתי או החברתי. איך נוכל לעזור לעצמנו ולאחרים לחזור לנוכחות אמיצה כל פעם מחדש (כי הפחד לא הולך לאף מקום…).

 

תקשורת מקרבת: איך (לעזאזל) להקשיב באמת (ולשנות יחסים)
מה מונע מאתנו (שוב ושוב) להקשיב ולראות באמת. מה ואיך אפשר לעשות שעדיין לא עשינו · איך לעזור לעצמנו ולאחרים לחיות בתחושת יחד, למרות הפערים.