טופס הרשמה
profile5

אסף רבי

מדיטציה

pink-divider

אסף רבי
תרפיסט, מתקשר ומאמן לחיים.
מלווה אנשים בתהליכי ריפוי ועומק זה 15 שנים, מנחה מדיטציות מוסמך ומנחה קבוצות מוסמך להנחיית קבוצות תרפיה – המכון להכשרת מנחי קבוצות ע”ש ציפורי בירושלים, מוסמך לטיפול בקינסיולוגיה, ביואנרגיה, רייקי מאסטר והילינג.
מהנדס מערכות מידע וארכיטקט תוכנה – Engineering C.S.B – אוניברסיטת בן גוריון. מאמן לחיים – לפי תוכנית של הפסיכולוגיה הרוחנית (נוצרה באוניברסיטת סנטה מוניקה בארה”ב). בעלים של חברת SenseOr – technology in service of mankind, סופר ומשורר, הוציא לאחרונה את ספרו הראשון ”בדרך הביתה“, ספר על מסעו הרוחני ללב לבה של ההוויה האנושית.
“אני משלב בחיי בהנאה ובחקירה בין עולמות של טכנולוגיה, ריפוי רוחני, אמנות וכתיבה רוחנית. אוהב מאוד את האינטגרציה, את השילוב, את המפגש האנושי, את היחד שנוצר דרך קשר לב עמוק ומהותי. מוקיר את החיים, את ההזדמנות לחיות ולחלוק אחד עם השני את מהותנו…”.

 

The Wave  – הגל עם DJ ניטיאם
מסע מדיטטיבי ייחודי בריקוד, נשימה וקול.
בעזרת מדיטציה אנו משקיטים את ההכרה ויוצרים קשר עם הרבדים היותר עמוקים שלנו, מפנים להם מקום, מרחב, בו יוכלו להתגלות ולעלות אל פני השטח ממעמקים. במסע המרתק הזה שנבנה במיוחד לפסטיבל נאטאראז נשתמש במוזיקה, בריקוד, בנשימה, בקול, בהרבה תנועה ובעצירת תנועה, בדממה , כדילפנות את מלוא המרחב לנשמה להתגלות. זו מדיטציה אישית שנעשית בעיניים עצומות , בה כל תשומת הלב והאנרגיה מופנות פנימה .
המדיטציה כולה בנוייה ברגישות כגל של אנרגיה , עם מוזיקה מיוחדת המלווה אותה, המשתתפים יוזמנו לתוך חוויה רגשית – תנועתית, שתאפשר חווית חיבור ומפגש עמוק של האדם עם עצמו.

 

מדיטצית נדהברהמה
מדיטציה טיבטית עדינה ועמוקה בישיבה ובליווי מוזיקה.
בעזרת המהום, תנועה וכוונה של נתינה וקבלת אנרגיה מאפשרת להגיע למצב מדיטטיבי עמוק.
אושו על המדיטציה: “זוהי מדיטציית מנטרה, ומנטרה היא אחת הדרכים הפוטנציאליות ביותר. זה מאוד פשוט אך יעיל מאוד, כי כאשר אתה מזמר מנטרה או שאתה מהמהם צליל, הגוף שלך מתחיל לרטוט ותאי המוח שלך במיוחד. אם זה נעשה נכון, כל המוח שלך הופך להיות תוסס מאוד, וכך כל הגוף. ברגע שהגוף מתחיל לרטוט והמוח שלך כבר מזמר, שניהם מסתנכרנים לאחד. הרמוניה . היא בדרך כלל אינה קיימת בין השניים – כי בדרך כלל המוח שלך הולך לדרך אחת, הגוף שלך הולך בדרך אחרת. הגוף אוכל, אך המוח חשוב על דברים אחרים. הגוף מתהלך ברחובות, בזמן שהמוח מעופף רחוק בכוכבים. הם אף פעם לא נפגשים – שניהם הולכים על שבילים נפרדים, וזה יוצר פיצול.” אושו