איה לב

סדנאות בפסטיבל:

איה לב
איה-לב, מאמנת אישית בשיטת סאטיה המופלאה ביפו ובירושלים ומנחת סדנאות וקבוצות בנושאי תאטרון, רגשות, חיבור פנימי, זוגיות, תקשורת במערכות יחסים, והתפתחות אישית. אני בוגרת תואר ראשון בטיפול בתאטרון מטעם האוניברסיטה העברית, בוגרת “אימושיין – בית הספר חוויה הקשבה וטרנספורמציה”, ומתרגלת קארמה פעילה בחיי היום יום.
הרבה סדנאות שלי הן כמוני – משלבות את הכול, והרבה מהסדנאים שלי הם כמוכן.ם – מחפשים שילוב של הדברים, שהרי המיכל שאיתו אנו מסתובבים בעולם מכיל את הכול ממילא, ואין האחד בלי השני. החוכמה היא בעיניי להסכים להפריד שיחות וגם לדעת מתי לאחד אותן. מוזמנים להיפגש ולחוות איתי מסעות קטנים בפסטיבל. להתראות 🙂
ayoolza@gmail.com

 

ספידייט עומק
שנים של הסתובביות בעולם הדייטים, במיוחד זה הוירטואלי, מביאים לעוד דייט ועוד אחד. עוד “ראיון עבודה”, עוד הצעה לא מתאימה, עוד שיחה סתמית. האם אפשר אחרת? סדנת ספידייט עומק כשמה כן היא – פגישות מרובות מהירות וקצרות, אך בעלות טוויסט – בכל פגישה נתרגל נושאי שיחה, נלמד איך שואלים שאלות, איך מייצרים אינטימיות, פגיעות, הרמוניה, כימיה, איך שותקים ולמה זה כדאי, איך מנהלים שיחת עומק הדדית ומרגשת כבר מהדייט הראשון. סדנה מעוררת שיוצאת מהקופסה ומניעה גלגלים רדומים.

 

מדיטציית ערסול
נענוע עדין, רך, עוטף. תנועה קטנה קטנה – מנחמת, מערסלת, מרגיעה. חוויה של ביטחון, שקט, שלווה. הרגשה של מנוחה, נועם, אפשור. זוכרים את עצמכם מתערסלים? מוזמנים לקחת לכם זמן הכי מפנק שיש. לחזור להיות ילד מוחזק, לשוב להיות ילדה מוגנת, סדנה שתחזיר אתכם להיות שמורים ואהובים.
להביא שמיכה או סדין

 

אחים ואחיות 
אחאוּת זה נושא שכמעט לא מדברים עליו. לרב, אנו חולקים עם אחינו את אותה קורת הגג בשנים הכי חשובות ואת אותו מטען גנטי, פסיכולוגי, שורשי. אחאות היא מצע נפלא לאחד הקשרים החזקים והמרגשים האפשריים, ועדיין הרבה מאיתנו לא ממצים את הפוטנציאל של הקשר הזה לחיינו, לרווחתנו ולאושרנו. מוזמנים לפרק ביחד מטענים מבית ולבנותם מחדש.

 

pink-divider