גבריאלה וDJ Groover

בצ'אי שופ

Grooverizm

קבלו את גרובר- דיג'יי הבית של פסטיבל נאטראז' DJ Groover, נותן ממשנתו בכל פינה בארץ בפסטיבלים, סדנאות, מסיבות ואירועים שונים. מדבק בשימחתו ובעושר המוסיקלי שהוא מביא איתו. מלווה את הפסטיבל במהלך השנים בליבו הפועם של הפסטיבל – הצ'אי, כך שלא תוכלו לפספס אותו עם מוסיקה מגוונת מכל זמן ומקום ממוסיקה מלטפת ועוטפת במהלך כל היום ועד ריקודים ספונטניים סוערים (מסיבות בערב בחמישי ושישי).

הסטים שלו מאופיינים בגלים של אהבה לקהל הרוקד עם המון רגישות, דמיון, גרווב ושמחה דרך מגוון אינסופי של צלילים, מקצבים וסגנונות מוסיקליים. אז בצ'אי קורה הקסם הזה  - המפגשים, החיבורים האנרגיה הזאת של כווולנו ביחד. 

גרוובר וגבריאלה שמובילים ביחד את Grooverizm - התנועה לקידום הגרוב והשמחה יעבירו בצ'אי טעימה של האנרגיה הזאת גם בריקוד מונחה שיחבר וייתן אנרגיה חיוניות ושימחה יצירתיות בתנועה ואהבה ומה שיזרום בזרימה עם הנוכחים בצ'אי ובאותו הרגע .

מוכנים ? למקומות … היכון … רקוד !!!!

 
 
 
Groover - Profil Iski - 001

נפגשים לרקוד היכרות ללא מילים

הפעלת מוזיקה, ריקוד, מפגש לב אל לב, הזדמנות להגיד שלום עם הגוף ולעשות שלום עם הנפש. הפעילות באמצעות ריקוד חופשי וריקוד מונחה, מפעילה מנגנוני שחרור בתת מודע. ההדרכה מובילה אותנו להסיר מעצמינו מסיכות ומגבלות ועוזרת לנו להיפתח, לזרום ולקבל אחד את השני ללא שיפוט, באהבה, בהתלהבות ובשיתופי פעולה. כל הפעילות מותאמת למרחב של הצ'אי, מרחב שבו אנו נפגשים בלב הפסטיבל.

באהבה גדולה גבריאלה

Gabriela Zemel - Nataraj - 2017 - 001
pink-divider2