סופשבוע לזוגות על זוגיות

סופשבוע שכולו מיועד להדלקת הניצוץ הזוגי

15-17.9.22 חמישי עד שבת

|

מלון בוטיק סלינה מנתור ירושלים

כל זוגיות זקוקה מידי פעם לזמן איכות טוב וקרוב, רק שלא תמיד יודעים איך ליצור כזה. בשביל זה אנחנו כאן 🙂 רגע אחרי המולת החופש הגדול, ושניה לפני התכוננות ראש השנה, מזמינים אותכםן להעניק לזוגיות שלכם מתנה לשנה החדשה.

במלון 'סלינה – מנתור' הממוקם בהרי ירושלים, קיבצנו מנחות ומנחים שעשו דרך, לסופשבוע של העמקה תוך כדי הנאה בנושא זוגיות.

שלושה ימים מלאים בתוכן, מוזיקה ובידור, עם אוכל טוב, משקאות שמחים, א/נשים יפים ומנחים מהשורה הראשונה. 

פתיחת מרחב של קסם זוגי בו אפשר ללמוד דברים חדשים, להיפגש קרוב, להכיר עוד זוגות כמוכם, לרקוד, לצחוק, לנשום, להדליק את הניצוץ שמחבר בין הלבבות, והכי חשוב – לחזור קרובים יותר אל המשך החיים יחד.

אני רוצה זמן איכות עם הבן.ת זוג שלי

למי זה מתאים ?

על המנחים בסופ"ש

שי אביבי ומיכל ליבדינסקי

זוג בחיים ועל הבמה. רצים מזה עשור עם המופע המצליח 'באושר ועושר', הוציאו ספר ומשחק קלפים בנושא זוגיות, ומעבירים הרצאות וסדנאות עם מפתחות פרקטיים לזוגיות ערה.

בסופ״ש 'הניצוץ' מופיעים עם מופע הסטנד אפ 'באושר ועושר', מנחים במעגל הנשים ומעגל הגברים, ומעבירים הרצאה: 'אהבה היא נס שצריך לעבוד קשה בשבילו'.

סמדר מילר וניסים לוי

זוג בחיים ובהוראה. מייסדי 'קרובים-בית הספר לזוגיות'. מלמדים אהבה פראנית ומיניות קשובה ביחד ולחוד. 

בסופ"ש 'הניצוץ' מנחים במעגל הנשים ומעגל הגברים, ויעבירו שתי סדנאות: 'פערים בחשק המיני – לא סוף העולם!' ,ואת סדנת 'סוד המגע הממיס'.

דניאל קישינובסקי ונעמה אור

זוג בחיים ולדרך. מעבירים סדנאות לזוגות ומביאים עומק והומור ביחסים. 

בסופ"ש 'הניצוץ' מעבירים יחד את סדנת 'ריליישן שיפט'. בנוסף נעמה תסחוף אותנו עם מוזיקה בקבלת השבת, וקישי יסחוף אותנו עם 'גברת רביע עושה טיפול זוגי' בו יפתור לזוגות- בדמות זקנה בוכרית- את בעיות הזוגיות שלהם ב5:55 דקות:)

ענת בן קיקי ושלמה דהרמה

זוג בחיים ובעסקים. ענת מפיקה את פסטיבל נאטראז', פסטיבל אושו ישראל, ומנחת קבוצות בטבע- תרפיה ותיאטרון. שלמה מאסטר של ניקוי רעלים ותזונה בריאה. יחד הם ייסדו את 'bodyflow'. ענת מפיקה עם מיכל ושי את 'הניצוץ'. 

ענת תעביר את מפגש 'רגע בטבע', שלמה יעביר את מפגש התנועה הממכר 'מורנינג בליס' ויהיה הדיג'יי של הניצוץ.

מה יקרה בסופ״ש?

במשך שלושה ימים, יוגש תוכן משובח בדרכים מגוונות. שלל מנחים ומנחות  בשלל סגנונות יעבירו אתכם הרפתקה זוגית משותפת. תוכלו לקבל רעיונות, השראה, כלים, להרגיש קלים, לשמוע זוגות אחרים, לראות שאתם לא לבד,  לצחוק, לרקוד, לשאול, לשתף, לאכול טוב, לנוח, לנשום, ולהתאהב מחדש.

מה תקבלו?

מרחב זוגי מוגן, שמור ובטוח המאפשר התפתחות.
תהליכים וכלים מדויקים להעצמה זוגית והנאה זוגית.
למידה שתשמש אתכם להמשך החיים יחד.
התפתחות במגע שיאפשר לכם להיפגש אחרת במרחב המיני.
מלא הומור! וחשיבותו לחיים הצמודים יחד.
ברית טובה בין שניים.

על הסדנאות בסופשבוע ׳הניצוץ׳

1

פאנל פתיחה בסגנון 'סליחה על השאלה' על זוגיות

בשיתוף שאלות מהקהל. עם סמדר מילר, ניסים לוי, מיכל ליבדינסקי, שי אביבי

שיחה כנה ומצחיקה על איך זה לחיות יחד בטוב וברע, למה בכלל כדאי להחזיק מעמד בעידן בו כולם נפרדים, ואיך לעזאזל עושים את זה. מבט על הקשיים הזוגיים, ועל הפסגות הנוצצות שיש לכל זוגיות להציע. 

2

המופע "באושר ועושר"

שי אביבי ומיכל ליבדינסקי מגישים מערכונים מרירים מתוקים על זוגיות מהחיים שעושים לבכות ולצחוק על כל האתגרים הזוגיים, עם סוף טוב שמאפשר להחזיק ידיים ולהרגיש שיש עוד תקווה לזוגיות ולאהבה. המופע רץ בהצלחה מזה עשור וכובש זוגות ברחבי הארץ.

3

נגיעות טנטרה:

מדיטציה טנטרית רכה העוסקת בתקשורת ובחיבור שלנו עם הגבר והאישה הפנימיים. דרך תנועה, נשימה, מבט ומגע נוכל לבחון את ההיבטים הפסיביים והאקטיביים שבאישיותנו, ולהתחבר אל הקטבים שבתוכנו.

4

RELATION SHIFT׳ - עומק והומור ביחסים

עם נעמה אור ודניאל קישינובסקי. בסדנה נשים את החשיבות העצמית שלנו בצד, נבין שזוגיות לא חייבת להיות כבדה, נרקוד, נשחק ונתגלגל מצחוק כמו ילדים, נתרגל טכניקות להומור עצמי וזוגי, ונקבל כלים לקחת אחריות אישית על הדפוסים שלנו.

5

מעגלי נשים וגברים

מעגל גברים – בהנחיית ניסים לוי ושי אביבי
מעגל נשים – בהנחיית סמדר מילר ומיכל ליבדינסקי
מעגל שיתוף והקשבה לכל מה שרוצה לעלות על פני השטח בין המינים.

6

קבלת שבת מוזיקלית

מנחות ומנחי 'הניצוץ' מקבלים יחד את שבת המלכה (והמלך) בהנהגתה המוזיקלית של נעמה אור.

7

׳גברת רביע עושה טיפול זוגי׳

דניאל קישינובסקי נכנס לדמות זקנה בוכרית חביבה שעם חיוך טוב לב אומרת את כל האמת בפרצוף. גברת רביע תזמין זוגות אמיצים בקהל לעלות לבמה ולשתף במצוקה זוגית – ותפתור להם את הבעיה ב 5:55 דקות! צריך לראות כדי להאמין:) 

8

'פערים בחשק המיני - לא סוף העולם!'

עם ניסים לוי וסמדר מילר – לוי. כמעט כל זוג נתקל בהבדלים ברצון למיניות. למה זה קורה? איך רוב הזוגות באופן לא מודע מעמיקים את הפער? ואיך אפשר לצאת מהפלונטר ולזכות ברמה חדשה של קירבה.

9

׳סוד המגע הממיס'

עם ניסים לוי וסמדר מילר – לוי. איך לגעת באופן ממיס פותח לבבות ומקרב? איך לגעת בצורה נעימה, מחברת, קשובה, מרגיעה או… מעוררת? סדנה המשלבת תנועה, מגע ושיח.

10

'אהבה היא נס - שצריך לעבוד קשה בשבילו'

עם  שי אביבי ומיכל ליבדינסקי. כולם מדברים על זה שהאהבה היא נס, פחות מדברים על זה שצריך לעבוד קשה בשבילו. אחרי 24 שנים של חיים יחד צמודים, עם בורות שחורים ואורות גבוהים, ריבים מכוערים ושיחות נפש עמוקות, אינספור פעמים שאמרנו 'זהו נגמר!', אינספור פעמים שהחלטנו להישאר, צי של מטפלות ומטפלים זוגיים/מיניים/רגשיים – הגענו למסקנה שאהבה היא לא רק נס אפוף נצנצים וכוסות שמפניה, אהבה היא עבודה קשה מפרכת ו.. משתלמת. העבודה עליה תהפוך אותנו לגרסה יותר טובה של עצמנו. מפגש על איך לעבוד עם אתגרי הזוגיות ולהפוך אותם לאהבה

11

Morning bliss

עם שלמה דהרמה. סדנה אקטיבית של תנועה משחררת המשלבת ריקוד, נשימות, תרגילי יוגה בסיסיים, תרגילי פילאטיס וטכניקות רגיעה, המאפשרות פתיחת של זרימת אנרגיה לכל תא בגוף, מביאה לתוצאות מהירות של גוף חזק, גמיש, ורגוע. המורניג בליס מכוון לכבות את ה׳איש החושב׳ שבנו, ו'להדליק' את הגוף לפעולה טבעית ועצמאית.

12

'בדרך הטבע'

עם ענן בן קיקי. 'טבע- תרפיה' היא גישה שיוצרת דיאלוג עם הטבע. השהייה בטבע מאפשרת עבודה אינטנסיבית עם כל החושים: שמיעה, ראיה, מישוש, טעם  וריח. זו עבודה חווייתית ויצירתית, הבאה להעמיק בשאלות כגון קמילה והתחדשות, שינויים, בלתי צפוי, שליטה, נוחות ואי נוחות, מחזוריות ועוד. במפגש הבוקר נצא להליכה בטבע המרהיב שליד המלון.

האני מאמין שלנו:

אנחנו מאמינים שזוגיות טובה היא אוצר יקר ערך לחיים ושזוגיות טובה אפשר ליצור. 

אנחנו מאמינים שבאנו לכאן כדי להתפתח. יש המון דרכים לעשות את זה, זוגיות זו אחת מהן. היא כלי נהדר להתפתחות בגלל שהמרחב הזוגי כל הזמן רוחש וגועש: ריבים, התפייסויות, תהליכים של ריפוי עמוק, מקומות של ייאוש עמוק, ותחושה אחת נפלאה ששווה את הכל: קרבה ויחד אמיתי.

זוגיות היא כלי להתפתחות כשעובדים עם המצוקות שמגיעות- ומצוקות זוגיות יש בשפע – מה שאומר שאפשר להרוויח התפתחות בשפע 🙂 – הללויה! 

אנחנו מאמינים שהעבודה משתלמת: כשעובדים עם הקושי נפתחת דלת וניתן להגיע למקום זוגי חדש. 

ואם כבר עובדים רצוי שזה יהיה תוך כדי הנאה, כי אנחנו מאמינים שבאנו ליהנות!

אז רקחנו סופשבוע ששזורים בו עומקים בדרכים קלילות: סדנאות מרתקות חלקן דיבורים, חלקן מעשים, חלקן בתנועה, חלקן עם מגע,  מקווים שיהיה לכולנו בהנאה!

על המקום

מלון בוטיק סלינה מנתור ירושלים

סלינה-מנתור הרי ירושלים, שוכן סמוך לקיבוץ מעלה החמישה. פנינה מוקפת בירוק, אוויר טוב, שקטה ומלאת חן. מקום מושלם לזמן איכות זוגי טוב ומרפא. המלון כולו יעמוד לרשות סופשבוע 'הניצוץ', כך שנוכל להמריא יחד בבועה של זמן מחוץ לזמן, ולנחות חזרה לחיים שלנו קצת אחרת

הרשמה ועלויות

המחיר כולל את כל הסדנאות, ההופעות, ארוחת בוקר, ערב ונישנושים.

חדר סטנדרט

5,200 ₪ לזוג 

4,800 ₪ בהרשמה מוקדמת עד תאריך 31/7

חדר סטנדרט פלוס

5,600 ₪ לזוג 

5,200 ₪ בהרשמה מוקדמת עד תאריך 31/7

זקוקים לזמן אויר הנה הטוב ביותר

15-17.9.22 חמישי עד שבת

|

מלון בוטיק סלינה מנתור ירושלים

חמישי בצהריים עד שבת בצהריים המאוחרים. שבועיים אחרי החופש הגדול ושבועיים לפני ראש השנה החדשה. 

עיתוי מושלם לקחת זמן לעצמכם, אחרי מחנק הקיץ לקחת נשימה טובה  עם רוחות הסתיו ואוויר הרי ירושלים ולפתוח את השנה החדשה עם זוגיות רעננה ונוצצת.

השאירו פרטים ונחזור אליכם