אילנית יששכר

סדנאות בפסטיבל:

אילנית יששכר
מטפלת בכירה בשיטת עוצמת הרכות (מטפלת משנת 2008)
עולמי המקצועי מורכב ממספר מחוזות שונים ומרתקים. בנוסף להיותי מטפלת ב”עוצמת הרכות”, אני מנהלת מעבדת טקסטיל בחברת אופנה מובילה, ופועלת כבר למעלה מ-12 שנים כמאמנת אישית ומנחת פורומים וסדנאות. אני משלבת בעבודתי מגוון כלים שרכשתי במרוצת השנים ב”עוצמת הרכות”, ב”לנדמרק אדיוקיישן” ובלימודי הסמכה לטיפול ברייקי (1+2).
כיום, אני חלק מהגרעין הפעיל של מרכז עוצמת הרכות, אשר ממשיך ללמוד ולהתפתח. הייתה לי הזכות להיות תלמידתה הישירה של ד”ר טובי בראונינג, מפתחת השיטה. מאז החלתי לטפל, צברתי ניסיון רב בעבודה עם חולי סוכרת ואוכלוסיית הגיל השלישי, וכן בסיוע למטופלים המתמודדים עם קשיים בתחום הזוגיות והתקשורת הבין אישית.
ללמוד לאהוב את עצמנו מאפשר גשר לאהוב את האחר והשונה. אני מאמינה שבאמצעות אהבה ורכות אפשר להמיס, לקרב ולהתקרב. המגע מרפא ומאפשר לעקוף את המיינד ולהגיע לרבדים העמוקים שלנו . זו זכות עבורי לטפל ולהעביר את הטוב בכל יום ויום, ואני מודה על כך”.
“ואהבת לרעך כמוך” (ויקרא יח, יט).
ilanitisa@hotmail.com | http://www.holistic-pulsing.com/

עם עוצמת הרכות אנו נחוש, נחקור ונגלה איך חיים את החיים שאנו רוצים. מה משרת אותנו ומה כדאי ואפשר כבר לשחרר.

 

עוצמת הרכות כגשר לזוגיות מחוברת
נולדנו לשמחה, הנאה ורכות !  סדנה עם רכות וגילוי העוצמה שבה, ככלי ריפוי למערכות היחסים שלנו בחיים ובראש ובראשונה עם עצמנו. הנשי והגברי, היין והיאנג הזדמנות נהדרת למפגש מרגש, לדו-שיח אמיתי וקרוב.
מהי זוגיות בריאה? מהם התנאים לזוגיות בריאה ומאושרת?
האם רק כשנמצא בן זוג מושלם – נוכל להיות באמת מאושרים בזוגיות שלנו? מה החלק של כל אחד מאתנו בזוגיות, מה כל אחד יכול לעשות בינו לבין עצמו?
בסדנה יש לנו הזדמנות לזהות את הזוגיות שלנו, קודם כל עם עצמנו ואח”כ עם החוץ, לפגוש ולהתחבר לגופנו והפעם ממקום רך ועצמתי. הקשר הזוגי מתחיל מבפנים.
נתחלק לזוגות ותהיה לנו הזדמנות לתרגל את הטכניקה ואת הנענוע העדין של עוצמת הרכות. אני מזמינה אותנו לפגוש את הרכות שבנו ולראות כמה היא עוצמתית, רכות כגשר לעצמי, להתחלות חדשות, ליחסים זוגיים אינטימיים והרמוניים. תהליך של ריפוי, חיבור ואיזון מהול בשלווה ורוגע. (פתיחה רכה לפסטיבל עוצמתי).

עוצמת הרכות – הילד הפנימי
חיים את הילד הפנימי וההורה הטוב, משחקיות, קלילות, כאן ועכשיו, כמו שילד מגלה וחוקר את העולם: כל הזמן בתנועה, כל הזמן זורם, מחשב מסלול מחדש (לא נתקע), מנסה שוב ושוב – ומצליח! אנו ניתן לילד הפנימי שבנו להשתולל , לנוע, ולהתאהב בנו מחדש!
הורות מגדלת – הורות פנימית לתינוק הפנימי שבנו, וכמובן גם הורות מגדלת לילדינו – נחייה את החיים מתוך אהבה, נשחרר שליטה, נקבל את כל מה שמגיע אלינו באהבה, נחקור את העולם ממבט של ילד סקרן, של הגוף , כי הגוף הוא (כמו ה) ילד, ילד שמקבל הזנה טובה: מזון טוב, חום חיבוק, אהבה, פרגון, תמיכה , עידוד  יגיב בהתאם, ילד כזה צומח, גדל, מתרחב, בעל בטחון עצמי, מימוש פוטנציאל – חי במלואו!
נלמד לתת את כל אלה לגוף שלנו (במקום ביקורת, האשמה, הטחה, ציפיות וכו’) , ונחווה איך הגוף מחזיר לנו שבעתיים בבריאות, חיוניות, שמחה – חיים!
בחלק השני נתנסה בהפעמה (נענוע של הגוף בקצב לב העובר) של עוצמת הרכות : נלמד רצף הפעמות בסיסי (ומשחקי), ונתרגל זאת בזוגות. הזדמנות לפגוש את הילד הפנימי לשחק איתו, להקשיב, לאהוב, ולחוש איך מרגיש לי ומה אני בוחר לחיי.

pink-divider