טופס הרשמה
טרייבר מאדור

מאדור טרייבר

שאמניזם

pink-divider

מאדור טרייבר
שמי מאדור ואני בן 43. דרכי עם הגוף החלה לפני עשרים שנה, כשגרתי חודש בבייתו של יוגי באודאיפור שבהודו. בחודש הזה העביר לי אותו יוגי, את עיקרי תורת היוגה לפי תפיסתו וניסיון חייו. מבחינתי הייתה זו אהבה ממבט ראשון. בשנים הבאות תרגלתי והטמעתי באופן יומיומי את היסודות שלמדתי. לפני כ-14 שנה, בזמן שטיילתי וחייתי בקומונות במרכז ודרום אמריקה, פגשתי בשמאניזם ובדרך האינדיאנית האדומה. ספר מיוחד במינו עשה את דרכו לידיי “מעברים קסומים”. דרך תמונות והסברים, הציג הספר את חוכמתם המעשית של השמאנים במקסיקו העתיקה. במשך כשנתיים ניסיתי מספר פעמים לקחת את הספר ולהתחיל ללמוד את התנועות אך ללא הצלחה. ואז הגיעה תקופה שבה חייתי עם זוגתי ביוון, בדירה קטנה בפיראוס. מאחר ולא היו לי עיסוקים רבים מידי, הסתגרתי בחדר עם הספר ופתאום זה “נדבק”. בחודשים הבאים תרגלתי שעות כל יום והתנועות זרמו את דרכן מהספר אל הגוף שלי. מצאתי פינה מיוחדת במינה, בחורשה אל מול האקרופוליס המרהיב שם העמקתי את התרגול באופן שכבש אותי לחלוטין. שנה לאחר מכן התחלתי ללמד את המעברים בשני מקומות בתל אביב. אך לחיים תוכניות משלהם… נולדה לנו ילדה, והצורך הקיומי הסיט את דרכי לעיסוקים הרבה יותר גשמיים. פתחתי עסק וב7 שנים הבאות נבלעתי לגמרי בתוכו. בימים אלו, קריאה חדשה ממקום חדש עולה מתוכי, לחלוק תנועות קסומות אלו עם כל החפץ בכך. קריאה שבאה ממקום בוגר, מנוסה, שקול ומושרש. בגופי ברוחי ובהוויתי.

 

מעברים קסומים
מעברים קסומים היא אומנות תנועה שמאנית עתיקה שהתגלתה במקסיקו לפני כ- 10,000 שנה. השיטה בנויה מסדרות של תרגילים פיזיים, שמטרתם לארגן מחדש את האנרגיה שלנו ולהחזירה אל מרכזי החיות בגוף. סידור מחודש זה של האנרגיה מביא לתוצאות משמעותיות ביותר, בכל הנוגע ליכולת המנטאלית, הפיזית וריענון הכוחות הפנימיים. השפעת התנועות הינה כה דרמטית וחזקה ולכן כינו אותן השמאנים “מעברים קסומים”.
אין צורך להיות מחובר לשמאניזם, או להתעניין בכך כלל, מספיק לעשות את המעברים הקסומים לשם מטרתם היחידה, השגת אנרגיה שבעקבותיה אנו מרגישים מאושרים, ומחדשים את יכולותינו לחיות את חיינו כאן ועכשיו, מלאים בכוח ועוצמה.
המיוחד הוא שכבר בתרגול הראשון ניתן לחוש בשינוי! כל מי שמבצע את המעברים הקסומים משתנה לתמיד, ונפתחת בפניו דלת המובילה אל עולם קסום ומלא כוחות. בתרגול המעברים הקסומים, אנו עובדים בין השאר על דיוק, גמישות, יציבה, ריכוז, שליטה עצמית ועוד. התמדה בתרגול מביאה לכושר גופני גבוה, קואורדינציה, גמישות, התלהבות, מוטיבציה, חידוש מרכזי האנרגיה, עוצמה, חיות ונעורים.