טופס הרשמה
מרב

מרב קלין

תרפיה בקול

pink-divider

מרב קלין
תרפיסטית במוזיקה המתמחה בתחום התרפיה בקול. מטפלת רגשית בעלת ניסיון של מעל 10 שנים ומלווה תהליכים קוליים יצירתיים בסדנאות של “הקול מתחבר”. אוהבת לשיר ולאפשר לרבים אחרים להשתתף בקסם המוזיקלי. בוגרת לימודי פסיכולוגיה, מוזיקה, תרפיה במוזיקה ותנועה, התמקדות (focusing), טיפול בטראומה, אימון אישי והנחיית קבוצות.
לפרטים נוספים על טיפולים סדנאות ותרפיה במוזיקה www.hakolmusic.co.il

 

מנצח התזמורת הפנימית
בכל רגע מתרחשים בתוכנו דיאלוגים פנימיים, שרבים מתוכם הם פשוט רעש רקע לאפשרות לחוות את הכאן והעכשיו בדרך פשוטה והרמונית. בסדנה, דרך חוויה של מוזיקה וביטוי קולי, נקשיב ביחד למגוון הקולות, ונתרגל את הפניית תשומת הלב והקשב לקול הכי עמוק ואמיתי, של ה”אני הגבוה”, זה ששומע את כל האפשרויות ויודע לנצח על כולם, להצליל את המחשבה, וליצור מתוך מנגינות יפות וחיים שלווים. כיוון שהשירה היא כלי מאוד חושפני וראשוני, ניתן להתבונן בדפוסים האוטומטיים ובהתנהגויות לא מודעות של הגוף – הנפש – והמחשבה וליצור ולהטמיע הרגלים חדשים, בדרך מאוד כיפית חוויתית, חושית ומרגשת היוצרת תדר משותף ומאחד.הסדנה המלווה בגיטרה וטנפורה )כלי הודי(, משלבת מדיטציה קולית, תרגולי שירה, תנועה, ואימפרוביזציה בקול.

 

ארכיטיפים קוליים
איזה קול יש לכם? קול ביישן/ פתייני/ נועז/ חכם/ מרגיע/ הפכפך? הסיפור של הקול שלכם מספר את מי שאתם. וגם את מי שאתם לא. בשלב מסוים בחיים כל אחד מאיתנו “התביית” על מאפייני אישיות מסוימת שנמצאת בקידמת הבמה, ושם מאחורי הקלעים מאפיינים אחרים. דרך עבודה קולית והתנסויות של תרפיה במוזיקה, נחקור את הדמויות הפנימיות שבתוכנו, ואת התחושות שמעלה בתוכנו כל דמות, ונבקש לחשוף ולהשמיע גוונים ואפשרויות חדשות. רגעים של התרגשות, של משחק, שובבות, עומק, צחוק, וקול מיני דרכים שהם כולם חלק ממי שאנחנו. כי בריאות נפשית מתקיימת כשנותנים לכל האפשרויות להתבטא ומבינים שבאמת, באמת , באמת – הקול מתחבר. הסדנה מלווה בגיטרה ומוזיקה מוקלטת ומועברת בדרך חוויתית שמותאמת לכל אחד ואחת.