טופס הרשמה
נעמה הנגבי חדש

נעמה הנגבי

טנטרה מסורתית

pink-divider

נעמה הנגבי
מהמובילות בארץ ללימודי עומק של טנטרה הודית מסורתית, מייסדת “Tantra Marga” – בית ספר בינלאומי לטנטרה מסורתית. ו”פרמה” – בית הספר הגבוה לאהבה. נעמה מנחה טקסים, קורסים וסדנאות עומק. לומדת וחיה עם מורים ממסורות שונות בעולם ובארץ במשך משנת 2001 ומלמדת משנת 2005, נעמה מקדישה את חייה להפצת הטנטרה המסורתית בעולם.
לאתר | לפייסבוק | מייל shaktihood@gmail.com

 

פרמה – בית הספר הגבוה לאהבה – עם טאריקה צ׳טאן
כולנו רוצים להיות אהובים וגם לאהוב ובדרך אנחנו נתקלים בהרבה שיעורים, מכשולים, הרפתקאות ותעופות. מה שבדרך כלל גורם לנו להרגיש שיש לאהבה עוד מקום בחיים שלנו. רק הרבה פעמים אנחנו לא יודעים איך להכניס אותה. בסדנה הזאת נפגש עם חלקים חבויים בתוכנו שעוצרים אותנו מלאהוב באמת ונחווה שיחרור מרגשות מעכבים ופתיחה של הלב אל תוך אהבה עצמית. את כל זה נעשה בתיבול של עבודת עומק וחגיגה של החיים.

 

מקדש החושים
טקס טנטרי חושני, כייפי, מרגש ומיוחד בו נפגש עם המהות האמיתית של עונג החושים ונצלול עם החוויה למפגש אינטימי, רוחני ומקרב. זהו טקס המוקדש להתעוררות החושים, חוויה אקזוטית ולמידה שמתאים לכל מי שרוצה להתמסר ולקבל ובו זמנית ללמוד לתת ולהעניק. הטקס ללא ערום, ללא מגע מיני. הכניסה בצמדים והתרגול יהיה בצמדים קבועים.

 

מדיטציית טונגלן  – מדיטציה לריפוי וחמלה
מדיטציית טונגלן – מדיטציה לריפוי וחמלה Tonglen Meditation – Healing and Compassion מדיטציית ריפוי וחמלה ממסורת הבודהיזם הטיבטי, לעצמי ולאחרים. הסבר ותרגול של אחת המדיטציות העוצמתיות לריפוי וחמלה שהמסורת הטיבטית נתנה לנו. תוך שימת דגש על החשיבות של שילוב בין שיטה וחכמה בחיינו ובדרך הרוחנית.