פראבוד

סדנאות בפסטיבל:

פראבוד
שמי פראבוד ואני מנחה ומטפל. התחלתי את המסע שלי עם אושו לפני קרוב לעשר שנים, ומאז יצאתי למסע של גילוי וחקירה עצמיים שלקח אותי גם לטייל ברחבי הארץ והעולם. מתוך מסע זה התחברתי מחדש לריקוד ותנועה, והתחלתי להכשיר את עצמי בטיפול והנחיה. כיום אני מנחה מוסמך של מדיטציות אקטיביות של אושו, מדיטציות חברתיות של וירש, תהליך נו-מיינד של אושו, שיטת מקצבי הלב, יוגה צחוק, ומספר שיטות טיפול. אני מאמין בריפוי פנימי וחי אותו מדי יום, והאהבה הכי גדולה שלי היא לעזור לאנשים להתחבר אחד לשניה, ולהשתחרר למציאות חדשה. שמח מאד לחלוק עם העולם את הנסיון והידע שרכשתי.
מדיטציית קונדליני
הקלאסיקה של המדיטציה הדינמית. זו מדיטציה בארבעה שלבים: השלב הראשון בו אנו מנערים את הגוף, משחרר מתח בשרירים, במפרקים ואפילו בנשמה. לאחר מכן אנחנו נותנים לגוף לרקוד בחופשיות. שני שלבים אלו מכינים אותנו למדוט, אנחנו יושבים בשקט ומאזינים למוסיקה, מתבוננים ונהנים מהאנרגיה שיצרנו בשלבים הראשונים ומשלווה. שלב אחרון הרפיה ומנוחה.
מקצבי הלב
שיטת התפתחות וגילוי עצמי דרך תנועה וריקוד של ארי בונאר. זהו מרחב ריפוי בו מתאפשרת התפתחות גופנית-רגשית-רוחנית באמצעות ריקוד, מוזיקה ואהבה.
מרחב זה מעודד מפגש וחיבור עם עצמנו ועם אחרים. הדרך הזו פועמת ברחבי הארץ, העולם, בקהילות שונות עם אוכלוסיות מגוונות. חיבור של עבודת גוף-רגש – ביואנרגיה – גרינברג – פסיכותרפיה בודהיסטית – חמשת המקצבים – ביודנסה.
pink-divider