ראיה אריקה מיריאן

סדנאות בפסטיבל:

Raia Erica Myrian

בעברה היתה שפית של מזון בריאות ורואו-פוד וכיום שפית של רואו-קוסמטיקה מבוססת סופרפוד, מייסדת ומנהלת את המותג “טרה טבע”.
גדלה ביוון, שנים ארוכות חייתה וטיילה במרכז אמריקה ודרומה וחיה בקהילת “פאצ’ה מאמא” בקוסטה ריקה, שם הרחיבה והעמיקה במזונות חיים ובסופרפוד. לישראל הגיעה בעקבות האהבה ופה בנתה את ביתה והקימה את משפחתה.
“הדרך שבה אני מנסה לחיות את חיי, היא שיקוף של השפע שיש לחיים להציע. היא עשויה מריקוד בין טעמים, צבעים, ריחות ומרקמים, בד בבד עם החוויות שאספתי, הניסיון והידע שצברתי. כל אלו שיפרו את היכולת שלי לשלב בינהם וליצור קסמים נושאי פירות.”

 

 

מסע בקקאו פנימה והחוצה
הקקאו הינו אחד ממזונות העל המוכרים והאהובים ביותר, ולא בכדי. הוא טעים, מעורר מצב רוח טוב, אפרודיזיאקי ומלא בעושר תזונתי רב המחולל נפלאות.
אותן האיכויות התזונתיות שטובות לגופנו, נכונות ומטיבות גם עם עורנו. תזונת עור מבוססת סופרפוד ורכיבים טבעיים בלבד מחייה את העור ומונעת הצטברות רעלים. עורנו צמא לתזונה איכותית ועשירה. הקקאו מהווה בסיס חשוב בטיפוח העור ובהזנתו, יחד עם עוד סופרפודס וחומרי גלם שונים, שאת חלקם נכיר בסדנה זו.
במסע אינטימי של שעה ורבע, נצלול אל עומק הקקאו, המכונה “מזון האלים”. נדבר בנפלאותיו, נכיר את מגוון צורות העיבוד שלו, את יתרונותיהם ואופן העבודה איתם ונתנסה בהכנת שני מוצרי קקאו, אותם נכין בדיוק מאותם מרכיבים – שוקולד-רואו משכר בטעמו, מלא ריפוי של הלב ולצדו קרם גוף קקאו חלומי בניחוח מעורר תשוקה.

pink-divider