טופס הרשמה
shlomo

שלמה דהרמה

ניקוי רעלים

pink-divider

שלמה דהרמה
מאסטר ומומחה בינלאומי בתזונה בריאה והבנת בריאות אמיתית. פורץ דרך בטכניקות לטיהור וניקוי הגוף מרעלים בעזרת צומות CLEANSE, ממציא ומפתח שיטות ניקוי חדשות המשלבות ידע עתיק יומין עם שנים רבות של ניסיון עכשווי. בעל 26 שהות ניסיון כמרפא טבעי, מאבחן אירידיולוגי (קריאה ברשתית העין), רייקי מאסטר, ומתמחה ברפואת דופק טיבטית.
לימודיו אצל מורים שונים וניסיון רב שנים בעבודה פרטנית והנחיית סדנאות רבות עם אלפי אנשים ברחבי העולם הקנו לשלמה ידע וניסיון עצום. במהלך השנים שכלל שלמה את שיטת ניקוי הגוף מרעלים MDT עד לנוסחה מדויקת, בדוקה, מבוקרת, בטוחה ובריאה שבה משתמשים כיום בסדנאות BODYFLOW.


Morning bliss

מדיטציה אקטיבית המשלבת ריקוד, נשימות, יוגה, תרגילי פילטיס וטכניקות רגיעה המאפשרות פתיחה אופטימאלית של זרימה לכל תא ותא בגוף. המדיטציה שמה דגש על החיבור בין תודעה לגוף, הגברת המודעות לדרך שבה אנו מתפקדים עם גופנו, ומביאה לתוצאות מהירות של גוף חזק, גמיש ורגוע. המורנינג בליס מכוון –  “to turn your body “on” and your mind “off ובעברית….. לכבות את ה”איש החושב”, “ולהדליק” את  הגוף לפעולה עצמאית.

 

דהרמה ואומנות תחזוקת הגוף

בהרצאה זו נלמד איך הגוף מזין את עצמו ברמה התאית, איך אפשר לחסוך לגוף אנרגיה רבה בעיבוד המזון. נלמד אודות מזונות העל הנפוצים כגון קקאו חי, ספירולינה, מאקה וכו… שהינם מזון מרוכז ונגיש לגוף. נבין איך הגוף מזין את עצמו ומהם אבות המזון העיקריים. נרחיב על כוחם של צמחי המרפא (אשווגנדה, כורכום וכו) בצורה פשוטה ע״י נטילת תוספי מזון המכוונים להעצמה ושיפור מערכות חיוניות לבריאות אמיתית.

 

ניקוי רעלים מהגוף
הרצאה מרתקת על  המזון ומרכיביו כגורם מרכזי ביצירת מחלות בגופנו? כיצד בעזרת תזונה, אנו יכולים להוביל לריפוי מוחלט. נבין מהם הם הרעלים המצטברים בגוף כתוצאה מתזונה לקויה וחוסר מודעות במשך שנות קיומנו, ומאידך נבחן מדוע כדאי לנקות את רקמות הגוף ולטהר את מערכת העיכול. מערכת נקיה מאפשרת  לגוף לחיות בחיוניות מוגברת ושלווה.