טאריקה

סדנאות בפסטיבל:

טאריקה
טאריקה היא היפנותראפיסטית מוסמכת, מטפלת NLP וחברה במועצת ההיפנותראפיסטים האמריקאית וכן באיגוד הבינלאומי של NLP. הוכשרה במרכז המדיטציה הבינלאומי של אושו ע”י רוג’ר וייזי וע”י גרטה מילדנברג, שניהם היפנותראפיסטים מוסמכים מובילים בתחומם בעלי שם בינלאומי.
הוכשרה בקונסטלציה משפחתית ומערכתית ע”י סאקינו מטילדה סטרנברג, מהתראפיסטיות המוביליות בעולם בתחום.
טאריקה עובדת עם אנשים למעלה מ -13 שנים , מטפלת במפגשים פרטיים ליחידים ולזוגות כמו גם מנחת קבוצות , מדיטציות ומדיטציה AUM במרכזי אושו שונים ברחבי העולם. מנהלת קליניקה בת”א, לומדת ומתרגלת בודהיזם טיבטי, התורם להוספת מימד המדיטציה ואימון התודעה לשיטת הטיפול המייחדת אותה.

www.Trance-formation.co.il | Info@Trance- formation.co.il | פייסבוק: טאריקה- אימון לשינוי | נייד: 054-5534006

 

קונסטלציה משפחתית
קונסטלציה משפחתית היא טכניקה עדינה אך עוצמתית, החושפת ומרפאה את הקשרים במשפחת המוצא שלנו. המשפחה היא מערכת וכמו כל מערכת, היא נשלטת על ידי חוקים וכללים מסוימים, המנחים את התנהגות הפרט ובעיקר אינם מודעים. לכל חבר במשפחה יש מקום מדויק ואת אותה הזכות לשייכות. כל אדם המשתייך למשפחה נוכח באופן אנרגטי ומשפיע על האחרים, אפילו במקרים של היעדרות, למשל בעקבות מוות, ניתוק קשר, חרם, פרידה, או כל מצב קשה אחר.
חברי המשפחה המגיעים לאחר מכן ואפילו דורות אחרי, יכולים באופן לא מודע להזדהות עם רגשות או גורלות של קרובי המשפחה שהיו מעורבים באותם אירועים קודמים ומבלי אפילו להבין את הסיבות, עלולים למצוא את עצמם חווים גורלות קשים או בעיות.
בעזרת הקונסטלציה המשפחתית: נחשוף דפוסי התנהגות במערכת המשפחתית שעוברים מדור לדור ונבין את הדינמיקות החבויות במשפחתנו, נקבל זוויות ראיה שונות והבנה עמוקה יותר של הדפוסים הרגשיים וההתנהגותיים שלנו, נאפשר קבלה מלאה של העובדות במציאות שהתרחשו בעבר ובכך נפתור את ההשפעות המזיקות שלהן על חיינו, נביא ריפוי, קבלה והשלמה למערכות יחסים בחיינו, נאפשר לאהבה אשר הוקפאה לזרום שוב ולתחושה מאוד עתיקה של נפרדות למוסס את עצמה.

 

אושו NLP – דפוסים של אהבה
הכמיהה לאהוב ולהיות נאהב משותפת לכולנו, יחד עם זה אנחנו עדיין מוצאים את עצמינו באותם מצבים שחוזרים על עצמם: בין אם בזוגיות, בחברה, במשפחה, פועלים מתוך אותן אמונות ישנות, פחדים, קולות מן העבר, חווים חוסר סיפוק ותסכול מבטיחים לעצמינו להשתנות- אבל ללא הצלחה. נשמע מוכר? אז מהי אהבה עבורי? מה מונע ממני להתמסר לאהבה כמו שהייתי רוצה? במפגש זה, תוך שימוש בטכניקות של טראנס-מדיטציה ו NLP , נזהה דפוסים לא מודעים ואמונות מסביב לאהבה שבנו ונגלה את היכולת שלנו לאהוב ממקום משוחרר, אמיתי ופשוט.

pink-divider