טופס הרשמה
טאריקה

טאריקה

היפנותרפיה וNLP

pink-divider

טאריקה
היא היפנותראפיסטית מוסמכת, מטפלת NLP וחברה במועצת ההיפנותראפיסטים האמריקאית וכן באיגוד הבינלאומי של NLP. הוכשרה במרכז המדיטציה הבינלאומי של אושו ע”י רוג’ר וייזי וע”י גרטה מילדנברג, שניהם היפנותראפיסטים מוסמכים מובילים בתחומם בעלי שם בינלאומי.
הוכשרה בקונסטלציה משפחתית ומערכתית ע”י סאקינו מטילדה סטרנברג, מהתראפיסטיות המוביליות בעולם בתחום.
טאריקה עובדת עם אנשים למעלה מ -13 שנים , מטפלת במפגשים פרטיים ליחידים ולזוגות כמו גם מנחת קבוצות , מדיטציות ומדיטציה AUM במרכזי אושו שונים ברחבי העולם. מנהלת קליניקה בת”א, לומדת ומתרגלת בודהיזם טיבטי, התורם להוספת מימד המדיטציה ואימון התודעה לשיטת הטיפול המייחדת אותה.
www.Trance-formation.co.il | Info@Trance- formation.co.il |
פייסבוק: טאריקה- אימון לשינוי | 054-5534006

 

פרמה – בית הספר הגבוה לאהבה – עם נעמה הנגבי
כולנו רוצים להיות אהובים וגם לאהוב ובדרך אנחנו נתקלים בהרבה שיעורים, מכשולים, הרפתקאות ותעופות. מה שבדרך כלל גורם לנו להרגיש שיש לאהבה עוד מקום בחיים שלנו. רק הרבה פעמים אנחנו לא יודעים איך להכניס אותה. בסדנה הזאת נפגש עם חלקים חבויים בתוכנו שעוצרים אותנו מלאהוב באמת ונחווה שיחרור מרגשות מעכבים ופתיחה של הלב אל תוך אהבה עצמית. את כל זה נעשה בתיבול של עבודת עומק וחגיגה של החיים.

 

קונסטלציה משפחתית – לרפא את השורשים
קונסטלציה משפחתית היא טכניקה עדינה אך עוצמתית, החושפת ומרפאה את הקשרים במשפחת המוצא שלנו. המשפחה היא מערכת וכמו כל מערכת, היא נשלטת על ידי חוקים וכללים מסוימים, המנחים את התנהגות הפרט ובעיקר אינם מודעים. לכל חבר במשפחה יש מקום מדויק ואת אותה הזכות לשייכות. כל אדם המשתייך למשפחה נוכח באופן אנרגטי ומשפיע על האחרים, אפילו במקרים של היעדרות, למשל בעקבות מוות, ניתוק קשר, חרם, פרידה, או כל מצב קשה אחר.
חברי המשפחה המגיעים לאחר מכן ואפילו דורות אחרי, יכולים באופן לא מודע להזדהות עם רגשות או גורלות של קרובי המשפחה שהיו מעורבים באותם אירועים קודמים ומבלי אפילו להבין את הסיבות, עלולים למצוא את עצמם חווים גורלות קשים או בעיות. בעזרת הקונסטלציה המשפחתית: נחשוף דפוסי התנהגות במערכת המשפחתית שעוברים מדור לדור ונבין את הדינמיקות החבויות במשפחתנו, נקבל זוויות ראיה שונות והבנה עמוקה יותר של הדפוסים הרגשיים וההתנהגותיים שלנו, נאפשר קבלה מלאה של העובדות במציאות שהתרחשו בעבר ובכך נפתור את ההשפעות המזיקות שלהן על חיינו, נביא ריפוי, קבלה והשלמה למערכות יחסים בחיינו, נאפשר לאהבה אשר הוקפאה לזרום שוב ולתחושה מאוד עתיקה של נפרדות למוסס את עצמה.

 

הגעת ליד – אושו NLP
תארו לכם שהיתה אפליקצית ג’י פי אס פנימי כזו, כמו וייז, שבה אתם כותבים את היעד שלכם בחיים, מדליקים את כפתור ה”מיקום” וזהו, פשוט נותנים לאיזה שהוא קול להנחות אתכם בדרך אל היעד… רעיון נחמד נכון? אבל במציאות, כמה פעמים רצינו משהו בחיינו כל כך, חלמנו על זה, התאמצנו וניסינו להשיגו בכל דרך אפשרית, אבל נדמה היה, שככל שרצינו יותר, היקום רק זימן לנו את התוצאות ההפוכות? נדמה כי איכשהוא, רק ברגע בו השלמנו ושחררנו לחלוטין את “היעד”, דברים פתאום התחילו לקרות לנו. בסדנה זו נבין ונתרגל כיצד ליישם את את חוק המשיכה, (עיקרון מטפיזי האומר שאנחנו מושכים את אותם הדברים שאנחנו חושבים עליהם לרוב ,בין אם הם רצויים או לא רצויים) על מנת לדייק את רצונותינו, למגנט לחיינו את אשר לבנו כמהה אליו באמת ולהגיע ליעד בצורה טבעית פשוטה ונעימה.