המנחים והמנחות שלנו

אוסף המנחים האיכותיים שילוו אותנו במהלך הסופ״ש

ז'יוואני

עדי אלבחר

טאריקה

אלון אמאנו קמפינו

עדי אלבחר

טאריקה

אלון אמאנו קמפינו

המדיטציות, הסדנאות והפעילויות

פירוט הסדנאות שיהיו בסופ״ש ברגוע ה-16!

יום שישי

הקלאסיקה של המדיטציה הדינמית. זו מדיטציה בארבעה שלבים: השלב הראשון בו אנו מנערים את הגוף, משחרר מתח בשרירים, במפרקים ואפילו בנשמה. לאחר מכן אנחנו נותנים לגוף לרקוד בחופשיות. שני שלבים אלו מכינים אותנו למדוט, אנחנו יושבים בשקט ומאזינים למוסיקה, מתבוננים ונהנים מהאנרגיה שיצרנו בשלבים הראשונים ומשלווה. שלב אחרון הרפיה ומנוחה.

מודעות עצמית היא למעשה מין "חדר כושר " בו אנו מאמנים את התודעה שלנו: משתחררים מהתניות ודפוסי התנהגות לא מודעים ובו זמנית מטפחים תשומת לב נוכחת ובלתי שיפוטית לחוויות המתרחשות בכאן ועכשיו. במפגש זה נחווה ונקבל מגוון כלים ושיטות להנכחת והעמקת המודעות והמדיטציה בחיי היום יום שלנו בקלילות, בטבעיות ובכייף!

נחגוג את כניסת השבת (ממליצים לבוא בבגדים לבנים) המסמלת את זמן המנוחה (כבר אמרנו ברגוע?! ;)) בשבוע
נשיר, נקשיב ונחווה את ההרמוניה והאחדות שנוצרות בנו וסביבנו. הפעילות מלווה במוזיקה חיה ואמני הבית.

להירגע לתוך הווייתנו החושנית – ככל שהאדם נרגע עמוק יותר כך החושים והחושניות שלנו הופכים לחיים יותר. ככל שאנו חשים יותר את החיים אנו נעשים עסיסיים ומודעים יותר. זוהי צלילה כדי לפתוח את החושים שלנו ולחקור את זרימת החיים של התחברות יותר לעצמנו ואחד לשני בצורה שובבה (playful) ואנרגטית.

מסע מוזיקלי של ריקוד חופשי
יחד ניצור מרחב בטוח ומקודש לריקוד חופשי, ולביטוי עצמי תוך כדי תנועה.
ללא דיבור, ללא פלאפונים, ללא הסחות. נאפשר לעצמנו תנועה שתחבר אותנו לגוף וללב שלנו. אפשר לרקוד לבד או עם אחרים, אם זה מרגיש נכון. מסע קסום ומרגש לפנינו 🙂

המוזיקה והצלילים מלווים ותומכים במסע פנימה אל הגוף ובחיבור החוצה לסביבה שלנו. זו הזמנה לחגיגה. חגיגה של כל מה שבא 🙂

יום שבת

תרגילי תנועה נשימה ומודעות המשפרים ומגמישים את תנועת הגוף , מגדילים את השליטה בגוף נפש ומטעינים את הגוף באנרגיית חיים חיובית, ועוזרים לתודעה להיות רפויה ונוכחת

נחשוף דפוסי התנהגות במערכת המשפחתית שעוברים מדור לדור, נבין את הדינמיקות החבויות במשפחתנו, נאפשר קבלה מלאה של העובדות שהתרחשו בעבר ובכך נפתור את ההשפעות המזיקות שלהן על חיינו בכאן ועכשיו.
בעזרת עבודת הקונסטלציה נביא ריפוי, קבלה והשלמה למערכות יחסים בחיינו, נאפשר לאהבה אשר הוקפאה לזרום שוב ולתחושה מאוד עתיקה של נפרדות למוסס את עצמה.

מדיטציה בישיבה בליווי מוזיקה. מדיטציה טיבטית עתיקה, אשר באמצעות המהום ותנועה איטית של נתינה וקבלת אנרגיה מאפשרת להגיע למצב מדיטטיבי עמוק

מסע מדיטטיבי של ריקוד וחגיגה רגע לפני שהולכים הבייתה רגועים ומרוצים.
מדיטציית נאטראז' היא מדיטציה בריקוד בו אנו מתמסרים למוזיקה ולריקוד ללא הפרדות כך שאפילו הרקדן נעלם ונשאר רק הריקוד. ניתן למוזיקה החיה – שמחליפה גוונים וקצבים – להניע את גופנו ולהכניס אותנו לתוך המסע הזה פנימה. בלי לכפות את הריקוד אלה נעקוב אחריו ונרשה לו להתרחש עם מה שיש. זהו מצב של חגיגה. שובבות. משחק עם אנרגיית החיים.

מדיטציה בתנועה המשלבת אלמנטים מהריקודים המקודשים של גורדייף והמחול הסופי. איזון, דיוק, נוכחות, זרימה, שיחרור והתמסרות בתנועה.

ביום שישי בערב יפתח שולחן ארוך ועליו מגוון המטעמים שכל אחד מאיתנו הכין במו ידיו (או קנה). כדי להישאר אקולוגיים ככל הניתן, כל אחד דואג לצלחת וסכו"ם רב פעמי משלו. חגיגת טעמים בלתי נשכחת!
במהלך שאר האירוע הצ'איגוע – מתחם אוכל וצ'אי מפנקים, יופעל במקום במחירים הוגנים ומלאי חיוכים אינסופי. (התשלום במזומן)

10/05
ברגוע
האח הקטן של הפסטיבל - שישבת של מדיטציות, סדנאות, חיבורים וחגיגה!
מצוקי דרגות - ים המלח
10-11/05/2024
13/06
Be Meditation in Afroz
ריטריט עומק וכייף, המשלב הכרות והעמקה של עולם המדיטציות, תהליך מודעות, חופשה ביוון, והרבה הנאות - זורבה הבודהה!
אפרוז - מרכז אושו ביוון
13-20/06/2024