המדיטציות האקטיביות של אושו

מדיטציית קונדליני של אושו

קלאסיקה של המדיטציה הדינמית. זו מדיטציה בארבעה שלבים: השלב הראשון בו אנו מנערים את הגוף, משחרר מתח בשרירים, במפרקים ואפילו בנשמה. לאחר מכן אנחנו נותנים לגוף לרקוד בחופשיות. שני שלבים אלו מכינים אותנו למדוט, אנחנו יושבים בשקט ומאזינים למוסיקה, מתבוננים ונהנים מהאנרגיה שיצרנו בשלבים הראשונים ומשלווה. שלב אחרון הרפיה ומנוחה.

מדיטציית נדהברמה של אושו

מדיטציה של אושו בישיבה בליווי מוזיקה.
מדיטציה טיבטית עתיקה, אשר באמצעות המהום ותנועה איטית של נתינה וקבלת אנרגיה מאפשרת להגיע למצב מדיטטיבי עמוק

מדיטציית נו-דיימנשנס של אושו

מדיטציה בתנועה של אושו המשלבת אלמנטים מהריקודים המקודשים של גורדייף והמחול הסופי. איזון, דיוק, נוכחות, זרימה, שיחרור והתמסרות בתנועה.

מדיטציית לייב נאטראז'

מדיטצית נאטראז' עם מוסיקה חיה – מסע מדיטטיבי של ריקוד וחגיגה. מדיטציית נאטראז' היא מדיטציה בריקוד בו אנו מתמסרים למוזיקה ולריקוד ללא הפרדות כך שאפילו הרקדן נעלם ונשאר רק הריקוד. ניתן למוזיקה החיה – שמחליפה גוונים וקצבים – להניע את גופנו ולהכניס אותנו לתוך המסע הזה פנימה. בלי לכפות את הריקוד אלה נעקוב אחריו ונרשה לו להתרחש עם מה שיש. זהו מצב של חגיגה. שובבות. משחק עם אנרגיית החיים. בסיום הריקוד נשב ישיבה שקטה.

מדיטציית נשימת הצ'אקרות

מדיטציה אקטיבית של אושו
במדיטציה זו אנו נושמים אל עבר 7 מרכזי האנרגיה בגופנו, על ידי כך מטהרים אותם ומנקים מהם את החסומים, בכדי לתת לאנרגיה הטבעית לנוע ביתר חופשיות

עוד פעילויות מדיטטיביות שקורות בסדנא

מבוא למדיטציה

איך מגיעים למדיטציה?
האם יושבים ללא מחשבות?
אולי יש משהו שאנחנו צריכים לעשות עם המחשבות והרגשות שיש לנו?
בסדנא נדבר על הכל. נבין קצת יותר את המיינד ואיך הוא פועל, מהי מדיטציה ומה מדיטציה יכולה להביא לחיינו! נחווה מדיטציה מונחית שתדייק את התרגול וגם יהיה מקום לשאלות ותשובות.

טיול מדיטטיבי בטבע

ביום שישי נצא לטבע המדהים שסביבנו. נלך באופן מודע ונקבל את כל מה שיש לטבע להציע ולהגיד לנו

צ'י קונג

תרגילי תנועה נשימה ומודעות המשפרים ומגמישים את תנועת הגוף , מגדילים את השליטה בגוף נפש ומטעינים את הגוף באנרגיית חיים חיובית

טקס קקאו

טקס רוחני שמגיע מדרום ומרכז אמריקה. הקקאו נחשב ל"מזון על" מבחינת הרכבו התזונתי. הטקס מביא לעוררות פנימית , פתיחת הלב ופתיחת התודעה. מעלה את רמות הסרוטונין והאנדרופינים בגוף, ממריץ ומעלה את היצירתיות . כדי "להפעיל" את הקקאו נהוג לרקוד ולשמוח ולרוב טקס קקאו משתלב נפלא עם אקסטטיק דאנס.

10/05
ברגוע
האח הקטן של הפסטיבל - שישבת של מדיטציות, סדנאות, חיבורים וחגיגה!
מצוקי דרגות - ים המלח
10-11/05/2024
13/06
Be Meditation in Afroz
ריטריט עומק וכייף, המשלב הכרות והעמקה של עולם המדיטציות, תהליך מודעות, חופשה ביוון, והרבה הנאות - זורבה הבודהה!
אפרוז - מרכז אושו ביוון
13-20/06/2024