מופעים מרכזיים

שמחים ונרגשים להציג בפניכם את מופעי המוזיקה המרכזיים השנה בפסטיבל!

רבע לאפריקה

רבע לאפריקה הינו הרכב אפרו-פרנק מזרחי תיכוני עם גרוב מודרני וייחודי בניהולו של המפיק המוזיקלי והסקסופוניסט המוערך יקיר שושן. המופע של רבע לאפריקה מהווה גשר בין תרבויות ונותן חוויה של מוזיקת עולם שמגיעה מהשכונות של מרוקו, תימן, ישראל ומכל מקום שיש בו תחושה של גרוב וחיים. אחרי שהופיעו על במות רבות בארץ ובעולם הוציאו חברי ההרכב את האלבום הראשון (The layback) אשר זכה להכרה מערוצי רדיו וממבקרי מוזיקה.

Pettra

יונתן שרייבר הוא המוח והרוח מאחורי הפרויקט הקסום שנקרא "פטרה "יונתן נולד בירושלים בשנת 1989 מגיל 10 החל לנגן בגיטרה ובפסנתר לאחר מכן למד לנגן על כלי ההקשה, הבוזוקי וגם על הדידג'רידו.
יונתן החל להפיק מוזיקה חשמלית בשנת 2013. האלבום הראשון שלו יצא כבר בשנת 2014 בלייבל האוסטרלי Up Rec.
פטרה גם עשה , כמה שיתופי פעולה עם Azax Syndrom ואחת מלהקות הטראנס החיות השבטיות המובילות מיומנה. פטרה ידוע בסגנונו הייחודי ובמוחו המוזיקלי.

אירועים מרכזיים

כמו בכל שנה יש לנו רפרטואר מרשים של הופעות במתחם ההופעות, מופע סטנדאפ, מופע פלייבק וריקודים

קבלת שבת

אורי יבור

נברך את כניסת השבת בחיבור מוזיקלי ובשירה משותפת דרך ניגונים, זמירות ושירים. נרגיש את הביחד העוצמתי ונתרומם עם כנפי המוזיקה לאור שקיעת השמש לתוך ערב שישי מדברי, מרגש ומיוחד.

ALON LANDA ~ Music to open the heart and shake the body

אלון לנדא

‏‎ההופעה של אלון לנדא היא בכלל לא הופעה. היא הזמנה. הזמנה לשחרר, לפתוח את הלב, לעוף, להתחבר ולנענע את הטוסיק. מסע של גוד וייבז עם קשת רחבה של שירים וביטים אלקטרוניים , שבטיים, מקפיצים, גרוביים, מרוממי נפש ומלאי ג׳וס, קלילות, חיוך ושובבות 🦋 אלון קורא לזה – מסיבהטקס🙃 ‏‎

כפריניאס

אתי גורי ואלי קסם נהרן

מהאמזונס של ברזיל ועד לסמטאות של באהייה חגיגת אהבה מוזיקלית עטופה במלא גרוב

המופע של גברת רביע

דניאל קישינובסקי

 סטנדאפ רוחני היפי טנטרי שופך מצחוק

"להתאהב בעצמי" - טקס קקאו

אגפי וגיטן (יוון)

סדנה טרנספורמטיבית המזמינה אתכם למסע עמוק של גילוי עצמי וחיבור. כולנו נושאים בתוכנו את המהות האמיתית של האהבה, אך לעיתים קרובות אנו מחפשים אותה מבחוץ, מונעים על ידי תחושת ריקנות ונזקקות. סדנה זו בוחנת את הרעיון שאנחנו כבר שלמים ומושלמים, החצי השני שלנו שוכן בתוכנו. באמצעות שלבים מתוכננים בקפידה הכוללים עבודת נשימה, תנועה מודעת, מגע וטקס קקאו מקודש, תצאו לחוויה פותחת לב, המחבקת את החצי הפנימי שלכם! מסע מעצים זה מטפח הבנה עמוקה של עצמך, ומאפשר לך למלא כל חללים של אהבה עצמית ולאמץ חיים של אהבה וקבלה ללא תנאי. גלה את היופי של אהבה עצמית וחשוף את האהבה העמוקה ששוכנת בתוכך. *הסדנה תועבר באנגלית

בלוז לאמן האנונימי - מופע אינטימי

רפאל עמנואל רן

‏‎יש של מילה וניגון מגיע לתת את הגרוב הייחודי שלו בגובה העיניים ובאינטימיות שיא. מוזמנימות לערב של הקשבה לשירה מדוברת, שירי אהבה ושגעון, נבואה וגעגוע, שורש ונדודים, מיתרים רוטטים ותדרים של מוסיקה מקרית על טהרת השפה העברית. ‏‎

לשאת. ולתת.

שרון כהן - משמהות

כל חיי רווקותנו ייחלנו למצוא את השותף למסע, וכשנישאנו הקשר הפך למשא. כבד ולעתים כואב. במפגש נגלה למה התאהבנו דווקא בבן /ת הזוג הזה/ו? איך ההבנה הזו מחזקת את תחושת החיבור הנשמתי? איך הופכים את הכאב שבאהבה למתנת ריפוי? איך לזהות את שורש המריבות בתוך הזוגיות וכיצד לצמצם אותן? ואיך מחזקים אהבה עד כדי מתאהבים מחדש בבן.ת הזוג?