מופעים מרכזיים

שמחים ונרגשים להציג בפניכם את מופעי המוזיקה המרכזיים השנה בפסטיבל!

רבע לאפריקה

רבע לאפריקה הינו הרכב אפרו-פרנק מזרחי תיכוני עם גרוב מודרני וייחודי בניהולו של המפיק המוזיקלי והסקסופוניסט המוערך יקיר שושן. המופע של רבע לאפריקה מהווה גשר בין תרבויות ונותן חוויה של מוזיקת עולם שמגיעה מהשכונות של מרוקו, תימן, ישראל ומכל מקום שיש בו תחושה של גרוב וחיים. אחרי שהופיעו על במות רבות בארץ ובעולם הוציאו חברי ההרכב את האלבום הראשון (The layback) אשר זכה להכרה מערוצי רדיו וממבקרי מוזיקה.

Pettra

יונתן שרייבר הוא המוח והרוח מאחורי הפרויקט הקסום שנקרא “פטרה “יונתן נולד בירושלים בשנת 1989 מגיל 10 החל לנגן בגיטרה ובפסנתר לאחר מכן למד לנגן על כלי ההקשה, הבוזוקי וגם על הדידג’רידו.
יונתן החל להפיק מוזיקה חשמלית בשנת 2013. האלבום הראשון שלו יצא כבר בשנת 2014 בלייבל האוסטרלי Up Rec.
פטרה גם עשה , כמה שיתופי פעולה עם Azax Syndrom ואחת מלהקות הטראנס החיות השבטיות המובילות מיומנה. פטרה ידוע בסגנונו הייחודי ובמוחו המוזיקלי.

אירועים מרכזיים

כמו בכל שנה יש לנו רפרטואר מרשים של הופעות במתחם ההופעות, מופע סטנדאפ, מופע פלייבק וריקודים

קבלת שבת

אורי יבור

נברך את כניסת השבת בחיבור מוזיקלי ובשירה משותפת דרך ניגונים, זמירות ושירים. נרגיש את הביחד העוצמתי ונתרומם עם כנפי המוזיקה לאור שקיעת השמש לתוך ערב שישי מדברי, מרגש ומיוחד.

Music to open the heart and shake the body

אלון לנדא

‏‎ההופעה של אלון לנדא היא בכלל לא הופעה. היא הזמנה. הזמנה לשחרר, לפתוח את הלב, לעוף, להתחבר ולנענע את הטוסיק. מסע של גוד וייבז עם קשת רחבה של שירים וביטים אלקטרוניים , שבטיים, מקפיצים, גרוביים, מרוממי נפש ומלאי ג׳וס, קלילות, חיוך ושובבות 🦋 אלון קורא לזה – מסיבהטקס🙃 ‏‎

כפריניאס

אתי גורי ואלי קסם נהרן

מהאמזונס של ברזיל ועד לסמטאות של באהייה חגיגת אהבה מוזיקלית עטופה במלא גרוב

בלוז לאמן האנונימי - מופע אינטימי

רפאל עמנואל רן

‏‎יש של מילה וניגון מגיע לתת את הגרוב הייחודי שלו בגובה העיניים ובאינטימיות שיא. מוזמנימות לערב של הקשבה לשירה מדוברת, שירי אהבה ושגעון, נבואה וגעגוע, שורש ונדודים, מיתרים רוטטים ותדרים של מוסיקה מקרית על טהרת השפה העברית. ‏‎

האלמנט החמישי

שלמה דהרמה אסדון ו-ARTIFEX

האלמנט החמישי בהנחיית שלמה דהרמה 
חגיגת חושים יוצאת דופן וייחודית הלוקחת צעד אחד קדימה ממדיטציית ‘ארבעת האלמנטים’ האהובה על כולנו. לנוע בין האלמנטים של החיים – אוויר, מים, אדמה ואש – לנשום אותם, לרקוד אותם, להיות אותם. ואז, הוא מגיע, האלמנט החמישי – הלב. רגע לפני סיום הפסטיבל, בואו לחגוג את החיים במלואם.

ARTIFEX – ירין אילוביץ’ מקדיש את כל חייו לאומנות ולטראנס.
הדי ג’י הכי עמוס בתקופה האחרונה, שחרש כמעט על כל במה בארץ ומתחיל גם לשלוח את זרועתיו לחו”ל.
לאחר שיחרורים בהומגה ובשמניק טיילס הלייבלים הנחשבים בעולם, הוא מסתמן כרגע כאחד מהכוכבים העולים בסצינת הפסייטראנס.
המוסיקה שלו שולחת את המאזין למסע של צלילים פסיכדליים תוך כדי קצב בועט ומלודיות מרגשות..