המתחמים

בפסטיבל שישה שערים. השערים הם מתחמים פיזיים בפסטיבל והם מחולקים לפי נושאים – לכל שער הנושא שלו, התחום שאותו הוא מכיל. בשערים השונים תוכלו למצוא סדנאות, מנחים ופעילויות באותו הנושא. הסדנאות תהיינה שונות זו מזו ותוכל ולמצוא גיוון ונקודות מבט והתייחסות שונות לכל דבר. לפעמים יש לנו אילוצי מקום וסדנה אחת או שתיים נודדת מהשער שאליו היא שייכת באופן טבעי, לשער שמתאים לה יותר מבחינה פיזית. אנחנו ממליצים אם כן, להתבונן בכל התוכנייה ולא רק בשערים שמדברים אליכם.

שער הלב

שער הלב, העומק, מכוון אל העניינים העמוקים ביותר של הלב. אך הלב שוכן בכל דבר: ביצירה, ביחסים… לכן ההפרדה היא מעט מלאכותית. בכל זאת אנחנו מרגישים צורך לתת שער שמוקדש כולו לסדנאות שנוגעות בריפוי, בתרפיה, ריברסינג ועוד.

שער המדיטציה

שער המדיטציה פועל לאורך כל שעות היום ובו סדנאות מדיטציה שונות שאורכן שעה אחת, וגם סדנאות מדיטציה אחרות פרי יצירתם של המנחים שלנו

שער ההופעות והמוזיקה

על המצוק הנהדר המשקיף על ים המלח, שוכן שער שמוקדש כולו להופעות ולמוזיקה. השילוב הנהדר בין הנוף למוזיקה יוצר חוויה ויזואלית-קולית שלטעמנו, היא בלתי נשכחת

שער היחסים

שער ה"אני ואחרים" – היחסים והקשרים שלנו. חיינו מלאים בקשרים ויחסים – משפחתיים, זוגיים, חבריים, רומנטיים, מיניים. קשרינו שלנו בעולם עם אחרים – בני מיננו ובני המין האחר. בשער הזה תוכלו למצוא סדנאות שונות המתעמקות במערכות יחסים.

השער הטבעי

השער הטבעי הוא השער שמאגד תחתיו אדמה, בריאות, מזון, סביבה וטבע.

שער הריקוד והגוף

באופן טבעי, בפסטיבל נאטראז', הקרוי הלא על שם אל הריקוד, תמצאנה סדנאות רבות של ריקוד. בשער תוכלו למצוא סדנאות ריקוד, תנועה וזרימה במרחב. כמו כן, תמצאו סדנאות של שלד, יציבה, מגע, אומנויות לחימה וריפוי גופני.