טאריקה

קצת עלי

טאריקה היא תרפיסטית ליחידים, זוגות וקבוצות. מתמחה בהיבטים של גוף-תודעה, התמרת הרגלים, דפוסי מחשבה והתנהגות לא מודעים. מפתחת שיטת ה"טראנס-פורמציה". בעשרים השנים האחרונות הוכשרה ב: רוקחות (בי"ס לרפואה הדסה עין כרם י-ם), רפואה איור-וודית (האקדמיה הבינלאומית לאיור-וודה, אוניברסיטת פונה, הודו), NLP - (האגודה הבינלאומית ל NLP, גרמניה), אושו היפנותראפיה (חברת האגודה האמריקאית להיפנותראפיה), קונסטלציה משפחתית ומערכתית ועבודה עם טראומה (תלמידתה של סאקינו מתילדה סטרנברג, גרמניה). ​טאריקה עובדת עם אנשים במשך למעלה מ - 15 שנים, מטפלת במפגשים פרטיים ליחידים ולזוגות כמו גם מנחת קבוצות, מדיטציות ומדיטציית AUM במרכזי אושו שונים ברחבי העולם. לומדת ומתרגלת בודהיזם טיבטי התורם להוספת מימד המדיטציה ואימון התודעה לשיטת הטיפול המייחדת אותה. מנהלת קליניקה בפרדס חנה וממייסדי מרכז אושו ת"א.

מה אנחה?

טראנס-פורמציה: בוראים מציאות
כוח המחשבה הוא המפתח ליצירת המציאות שלנו. כל מה שאנחנו תופסים או חווים במציאות החיצונית, מקורו, בעולם הבלתי נראה והפנימי של מחשבותינו. כדי להיות המאסטרים של חיינו ולברוא את המציאות אותה אנו רוצים לחוות, עלינו תחילה להביא מודעות לאופן בו אנו מורגלים לחשוב: לאמונות הליבה שלנו, החוזרות על עצמן בהתמדה, באופן מודע או לא, ולרגשות השולטים והמנהלים אותנו. בהמשך עלינו לזהות את החווייה הראשונית, אשר בעקבותיה, אימצנו את אותן אמונות מעכבות על עצמנו ועל העולם ולהביא ריפוי לאותם קולות לא מודעים בנו הבוחרים להמשיך ולשחזר את אותן חוויות כואבות. בסדנת "טראנס- פורמציה: בוראים מציאות" נחווה את כוחו של תת המודע כמקור לשינוי וליצירת המציאות אותה אנו מעוניינים לחוות באמת.
קונסטלציה משפחתית
קונסטלציה משפחתית היא טכניקה עדינה אך עוצמתית, שבאמצעותה נחשוף דפוסי התנהגות במערכת המשפחתית שעוברים מדור לדור, נבין את הדינמיקות החבויות במשפחתנו, נאפשר קבלה מלאה של העובדות שהתרחשו בעבר ובכך נפתור את ההשפעות המזיקות שלהן על חיינו בכאן ועכשיו. בעזרת עבודת הקונסטלציה נביא ריפוי, קבלה והשלמה למערכות יחסים בחיינו, נאפשר לאהבה אשר הוקפאה לזרום שוב ולתחושה מאוד עתיקה של נפרדות למוסס את עצמה.