יוגב חרובי

קצת עלי

בעזרת מערכת מיוחדת של כלי הקשה ודיג’רידו (כלי נשיפה קדום מיבשת אוסטרליה) עליהם הוא מנגן בו זמנית, יוגב יוצ​ר סאונד מאסיבי ועשיר שנשמע כמו שבט שלם​ ומטשטש את הגבולות בין אקוסטי לאלקטרוני ​. הפרוייקט חי ונושם בחמש השנים האחרונות וממשיך להתפתח לאורך הדרך, מה שהחל כמוסיקה למחול ותנועה, דרך מופעי רחוב ופסטיבלי דיג'רידו, זוכה בשנים האחרונות להערכה והכרה בייחודיותו בפסטיבלי מוסיקת עולם, אינדי וטראנס אל מול אלפי אנשים. בינהם פסטיבל "Le rêve de l'Aborigène” בצרפת כמופע המרכזי ,אורח קבוע בפסטיבל IndiEarth" שבגרמניה , פסטיבל החשיפה ”Anciant trance festival" שבהונגריה, פסטיבל מוסיקת העולם "ozora" XChange" בהודו ,במה ראשית של פסטיבל יערות מנשה ,בפסטיבל אושו ,"זורבה" באשרם במדבר ועוד .. אלבום הבכורה בשם "Mirrors " אלבום שהוקלט חי באולפן ובו אחד עשר קטעים נבחרים שמטיילים בין סגנונות שונים אך כולם על טהרת הנגינה החיה של תופים ודיג'ירידו ע"י בן אדם אחד במטרה להביא את החוויה האנרגטית הייחודית מהופעה באיכות סאונד של אולפן הקלטות.

מה אנחה?

דיג׳רידו וסוד הנשימה המעגלית
דיג׳רידו או בקיצור דיג׳, כלי נשיפה קדום בעל יכולות ריפואי מוכחות, המגיע אלינו מהתרבות הנכחדת של האנשים האבוריג׳ינים מייבשת אוסטרליה. בסדנה נלמד להפיק את הצליל המרכזי של הדיג׳ ונגלה את סוד הנשימה המעגלית. הסדנה מתאימה לכולם על בסיס דיג׳ פנוי (:
מסיבה שבטית של איש אחד
יוגב חרובי הוא מסיבה שבטית של איש אחד​. בעזרת מערכת מיוחדת של כלי הקשה ודיג’רידו עליהם הוא מנגן בו זמנית, יוצ​ר סאונד מאסיבי ועשיר שנשמע כמו שבט שלם​ ומטשטש את הגבולות בין אקוסטי לאלקטרוני. המוסיקה מרקידה ומרוממת ומשלבת בין מוסיקת עולם, טכנו וטראנס אקוסטי​. הכלים הקדומים יוצרים מכנה משותף רחב המצליח להפגיש קהלים מגוונים ברחבת הריקודים.