נעמה הנגבי

קצת עלי

מהמובילות בארץ ללימודי עומק של יוגה טנטרה, מייסדת “Tantra Marga Yoga-Versity” – בית ספר בינלאומי לחינוך טנטרי. מורה בכירה ומתרגלת של יוגה טנטרה. נעמה מכשירה מורים ליוגה טנטרה, כמו גם מעבירה השתלמויות לעבודה עם האנריגה המינית בעזרת היוגה טנטרה למטפלים, מנחים ומורי יוגה. היא מלמדת קורסים, ריטריטים וסדנאות עומק ומנחה טקסים מסורתיים. לומדת וחיה עם מורים ממסורות שונות בעולם ובארץ משנת 2001 ומלמדת משנת 2005, נעמה מקדישה את חייה להפצת היוגה טנטרה בעולם.

מה אנחה?

ריקוד הצ'אקרות האקסטטי ~ מפגש עם האנרגיה המינית
סדנה חווייתית של תנועה, ריקוד, נשימה ומדיטציה חברתית, בה נעיר יחד את האנרגיה בגוף ובצ'אקרות ונבין בצורה חוויתית, איך אפשר לנתב את האנרגיה המינית שלנו להתעוררות רוחנית. הסדנה משלבת את ידע היוגה טנטרה והצ'אקרות יחד עם חשיבות העבודה על האנרגיה המינית, בה נגלה את מנעד של האנרגיה המינית הקיימת בתוכנו ונבין את הקשר החשוב בין יוגה ומיניות טובה.
טקס "האיחוד המקודש " ~ טקס טנטרה מסורתית
טקס מנחות מיוחד ומרגש בין זוגות קבועים , שהוא מדיטציה חושנית ועמוקה, נחווה אותה תוך כדי טקסיות טנטרית שנועדה להפגיש אותנו עם הפוטנציאל והמהות האמיתית של עונג החושים. נטעם, נרגיש, נגע, נריח, נשמע, נמדוט.... ללא ערום, ללא מגע מיני. הכניסה בזוגות ובהרשמה מראש באינפו.